Ne atradimas, kad dizaineriai ir gamintojai šiuolaikinį vonios kambarį traktuoja ne tik kaip vietą, skirtą nusiprausti. Tai meditacinė ir atsipalaiduoti leidžianti erdvė, apeliuojanti į pojūčius ir sužadinanti emocijas. Dabar tai ir estetika, ir fizioterapija, ir laisvalaikis.

Vonios kambarys – vieta, kur pradedame ir baigiame dieną. Tai mūsų privati erdvė, kurioje, užvėrę nuo visų duris, galime bent trumpam atsiriboti nuo pasaulio, beprotiškų tempų, varginančių minčių ar lauko darganos, pabūti tik su savimi.

Svarbiausia, kad viskas joje būtų patogu ir paprasta. Tačiau tokiame vonios kambaryje taip pat gali būti įrengtos naujausios technologijos ir sprendimai, leidžiantys išpildyti kiekvieno tobulos vonios svajonę, pradedant ergonomišku suplanavimu, jei reikia – pritaikytu vaikui ar žmogui su negalia, patogia, komfortiška santechnika, lanksčiu apšvietimu, tinkama spalvine gama, baigiant baldais, žaviais interjero aksesuarais, o gal net aromatų dvelksmu ar malonių garsų fonu. Tai turėtų būti erdvė, kurioje būtų gera kiekvienam.

Įsirengti tokį vonios kambarį dabar yra visos galimybės, tad konkurso dalyviams belieka pasitelkti su profesionalumu suderintą fantaziją ir praverti mums duris į šią daug papasakoti galinčia erdvę.