NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

Atviras inovatyvių technologijų, verslo sektoriaus, būsimų bei esamų savo sričių profesionalų dialogas yra kritiškai svarbus laikotarpiu, kai reikia netikėtų ir novatoriškų sprendimų. Skaičiai iškalbingi – statistiškai žmonės per gyvenimą pakeičia vos du gyvenamuosius būstus. Tad kviečiame prisidėti ir jus kuriant novatoriškiausias idėjas ir sprendžiant iškilusius uždavinius.

Laimėję dizaino projektai pademonstruos aukštą raiškos ir kūrybiškumo lygį, kaip galima įgyvendinti naujas būsto idėjas, integruoti inovacijas, kurti tvarumą, efektyvumą ir estetiką. Visa koncepcija siejama su naujausiais futuristiniais gyvenamųjų namų projektais, kurie atspindi ir yra pritaikyti šiuolaikiniam pasirinkimui, įskaitant komforto, energijos pusiausvyros, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementus, kurie orientuoti į ateities gyvenamojo namo pastato koncepciją. Todėl žurnalas „Structum“, siekdamas kurti ir palaikyti įvairių architektūros, inžinerijos, statybų pramonės sektoriaus sričių bendravimą, pristato įmonių siūlomus produktus ir architektų bei dizainerių kūrybiškumą siejantį konkursą „Namas „X“. Projektas – inovacija“.

Kiekvienas mūsų, kartais patys to nesuprasdami, intuityviai kuriame savo ateities namus, po truputį vis labiau atspindinčius mus pačius. Tačiau ar mes išnaudojame technologijų potencialą ir žinome, kokie turėtų būti mūsų modernūs namai?