Išrinkti geriausi konkurso „WORKSPACE – SMART SPACE” projektai


Liepos 15 – ąją kūrybinių industrijų centre „Pakrantė“ įvyko „Structum projektai“ organizuoto konkurso „WORKSPACE – SMART SPACE” apdovanojimai.

Konkurso dalyviai – architektai bei interjero dizaineriai kūrė šiuolaikiškas bendradarbystės erdves, kurios tarnauja žmogui, puoselėja vertybes ir motyvuoja kurti funkcionalią ir estetišką darbo aplinką. Projektuose buvo derinami energijos taupymo, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementai, darbai funkcionalūs ir labai įvairūs, juose panaudotos pažangios biuro technologijos, o viską į bendrą visumą jungia estetiškas ir šiuolaikiškas bendradarbystės erdvės įvaizdis.

Konkurso projektus vertino profesionali ir kompetentinga komisija, sudaryta iš savo srities specialistų. Geriausius projektus rinko „Noaarchitects“ partnerė, architektė Ulė Grinevičiūtė, studijos „Plazma“ architektas Rytis Mikulionis, studijos „Inblum“ architektė, partnerė Laura Malcaitė, „Tautos namų“ architektūros konkursą laimėjusios studijos „Arquivio“ steigėjas, architektas Daniel Fraile, „Studija Lapè“ architektas Tomas Lapė.

Konkursas turėjo net devynis partnerius – išmaniųjų technologijų ir sprendimų kūrėjus, kurių produktus konkurso dalyviai integravo savo projektuose. Konkurso parneriais tapo gerai žinomos įmonės: JUNG Vilnius, MAPEI, GEBERIT, KAME, „Dangų Studija“, NARBUTAS, „Think Light“, ART FIKSA, GAJA DÉCOR GROUP.

Pirmąjį apdovanojimą, kurį skyrė „Structum“ portalo skaitytojai laimėjo „WORK’IN’HOOD“ projekto autorės Eglė Savickaitė, Vaida Mockevičiūtė ir Karolina Jurgulytė. Paskelbti ir pasveikinti nugalėtojus į sceną buvo pakviesta „Structum projektai“ direktorė Ingė Dutova.

Komisijos sprendimu konkurse pirmąją vietą laimėjo architektė Vika Pranaitytė  iš architektūros studijos „O-D-A“.

Antrąją vietą užėmė „A01 ARCHITEKTAI“ atstovai ir VIZUALIZACIJŲ KŪRĖJAI „3DG“. Trečioji vieta atiteko Eivinai Lazickaitei iš studijos „Ei, Dizaineri!“.

Konkurso nugalėtojai gavo ne tik išskirtinius partnerių ir rėmėjų prizus, bet ir nuostabias „Flower Shop by Inesa“ gamintas puokštes.

Po apdovanojimų ceremonijos visi buvo pakviesti vaišintis „Creme Brûlée“ desertais bei užkandžiais, gardžiuotis „Kavos Sinergijos“ kava bei mėgautis Ievos Lapinskaitės muzika.

Lauke susirinkusiųjų laukė staigmena – Ernestos Kartanaitės šampano piramidė.

 

Nuotr. Amandas Juška


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų