Siekdama informuoti architektūros, interjero, dizaino, statybų, infrastruktūros ir inžinerijos specialistus, bendrovės „Structum Projektai“ komanda reguliariai organizuoja kokybiško turinio konferencijas.


Norėdami geriau suprasti šiandienės aplinkos problemas ir tendencijas, planuodami konferencijas bendradarbiaujame su Lietuvos architektų sąjunga. Tikime, kad bendradarbiavimas padeda išlaikyti aukštą renginių kokybę, o šis pasirinktas formatas geriausiai leidžia pasiekti tikslinę auditoriją, kurią sudaro ne tik architektai, dizaineriai, statybų ir inžinerijos ekspertai, bet ir nekilnojamojo turto vystytojai, verslininkai, viešojo ir privataus sektorių atstovai, akademinė bendruomenė.

Pagrindinis konferencijų tikslas – supažindinti specialistus su naujausiomis technologijomis, inovacijomis ir naujienomis iš konkrečių sektorių, perteikiant profesionalų patirtis. Todėl mūsų renginiuose pranešimus skaito profesionalai iš visos Lietuvos ir Europos. Per pastaruosius kelerius metus mus aplankė tokios garsios studijos kaip: „Zaha Hadid Architects“, „JDS Architects“, „Henning Larsen Architects“, garsūs architektai Rene van Zuuk, Xavier Vilalta, Viggo Haremst ir kt.

Kasmet rengiame penkias konferencijas, kurių metu stengiamės aprėpti tiek renovacijos, technologijų, interjero tendencijų, architektūros bei statybos naujoves. Renginiuose per metus apsilanko beveik pusantro tūkstančio dalyvių, o tai suponuoja šios veiklos svarbą. Pranešimai taip pat transliuojami gyvai „Facebook“ platformoje, filmuojami ir viešinami kanale „Youtube“, fotografuojami ir aprašomi portale bei žurnale „Structum“.

Jeigu turite patarimų konferencijų kokybei tobulinti ar bendradarbiavimo pasiūlymų, kurie, jūsų manymu, būtų naudingi abiem šalims, maloniai jus išklausysime. Prašome susisiekti su mumis šiuo adresu – konferencijos@structum.lt.