Jelena Bisikirskienė

Balsai:
64

Patogus ir šiuolaikiškas gyvenimas yra neatsiejamas nuo technologijų. Todėl namai tūri ne tik turėti funkcionalius baldus, bet kartu ir technologijas, kurios palengvina buitį. Taigi siekta sujungti visus technologinius sprendimus ir pritaikyti juos moderniame name.

Visame name pritaikytos vieno atspalvio vinilinės grindys, kurios puikiai tinka ir virtuvėje. Sienos parinktos neutralios baltos spalvos, kad būtų galima pažaisti kitomis spalvomis ir taip sukurti namus su charakteriu žmonėms, kurie nebijo eksperimentuoti su tamsiomis spalvomis ir ryškiais akcentais. Medžio ir žalių augalų panaudojimas interjere suteikia šilumos jausmą, tuo labiau kad žmogus ir namie nori būti neatsiejamas nuo gamtos. Akmens, tamsių tapetų panaudojimas, taip pat klasikinio stiliaus durys ir grindjuostės suteikia interjerui prabangos pojūtį.

JUNG. Dirbti su „Jung“ gaminiais malonu, nes jie ne tik inovatyvūs, bet ir padeda dizaineriui viską priderinti iki smulkmenų. Interjere panaudota KNX sistema „Jung Enet Smart Home“, spalvoti ir labai smagūs jungikliai bei kištukiniai lizdai iš serijos „LS 990 Les Couleurs“, taip pat vonios patalpoje integruotas „Smart Radio Duo+“.

INTERJERO LINIJA. Projekte naudojamos patvarios ir išskirtinio dizaino vinilinės grindys „Amtico Signature“, kurios atrodo ypač natūraliai. Pranašumas tas, kad šią dangą galima naudoti ir virtuvės erdvėje.

VELVĖSTA. Pasirinktos terasos lentos dera prie interjero ir labai papildo namo fasado išvaizdą. Pasirinktos gamintojo „Millboard“ tamsiai pilkos medžio tekstūros lentos „Embered“.

GROHE. Inovatyviems namams reikia ir inovatyvių sprendimų. Kaip tik „Grohe“ tuo ir išsiskiria. Virtuvėje panaudotas labai stilingas ir minimalistinis maišytuvas „Grohe Red Mono papildoma verdančio vandens funkcija. Vonios patalpoje pritaikyta dušo galva „Smart Active“ su dušo sistema „Smart Control“. Vonios pastatomas maišytuvas ir praustuvo maišytuvas iš „Atrio“ kolekcijos suteikia moderniai klasikinę išvaizdą, puikiai tinkančią šiam projektui.

CLASSIC LINE DECOR. Miegamajame pasirinktos dekoravimo juostos CR-5000, įnešančios klasikos į modernius namus. Grindims naudotos grindjuostės SK-4016. Viskas dažyta tamsiai pilka spalva, kad derėtų prie interjero.

GEBERIT. Dėl paprastų ir lakoniškų formų bei estetinio vaizdo pasirinktas praustuvas „Geberit iCon Lay“ ir lentyna „iCon“ su veidrodžiu bei pastatomas klozetas „iCon Square“. Prie bendros vonios išvaizdos pritaikytas „Geberit“ nuleidimo mygtukas „Sigma50“.

ISKU. Baldai iš „Isku“ yra labai modernių formų ir įvairių spalvų. Valgomojo zonai pasirinktas stalas „Miles“ su kėdėmis „Milo“ bei dviguba indauja „Indy“. Svetainės zonoje labai tiko ryškios oranžinės spalvos sofa „Infinity“ su pufu „Bergen“. Vonios patalpai akcentą suteikia taip pat oranžinis pufas „Round“. Miegamajame parinkta oranžinės spalvos lova „Continental“ ir naktiniai staliukai „Saima“.

THINK LIGHT. Siūloma didelė įvairovė moderniausių ir įdomiausių šviestuvų. Šviestuvus puikiai pavyko priderinti prie kuriamo interjero. Svetainės ir valgomojo zonoje puikiai tiko juodo rėmo šviestuvas „Agnes Chandelier“. Vonioje ir miegamajame priderinti pakabinami šviestuvai „Maxhedron“. Interjere į lubas montuojami balti bendrojo apšvietimo šviestuvai „Helax 70 Haloled Torson“ ir prie lubų tvirtinami juodi akcentiniai šviestuvai „Apparatus Studio Cylinder Down Light“.

Jelena Bisikirskienė

Jelena Bisikirskienė | www.jostudio.lt