„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

3D dizaineris

Balsai:
4

Vizualizacijų kūrimas, architektūrinės vizualizacijos, objektų vizualizavimas

nerijus.jonkus@gmail.com

+370 680 91 692

Sprendimas sukurti nestandartinę bendradarbystės erdvę kilo ieškant aplinkos, kuri būtų kuo arčiau gamtos. Siekta, kad sukurtos erdvės būtų modulinės, gana greitai transformuojamos, plečiamos, prireikus netgi pervežamos į kitą vietą. Pats kuriamo objekto principas padaryti biuro ar gyvenamosios erdvės modulį lengvai pastatomą, atvežamą į pasirinktą žemės sklypą, kuriame būtų prieiga prie pagrindinių komunikacijų: elektros, vandens ir nuotekų sistemos. Nemažą elektros poreikį galėtų kompensuoti įrengti saulės elementai, kad būtų galima naudoti saulės energiją. Pagrindinius vandens poreikius galėtų patenkinti rezervuaras lietaus vandeniui, kuris tinka esminiams higienos poreikiams. Išsprendus nuotekų šalinimą vietiniais nuotekų valymo įrenginiais, toks biuras ar gyvenamoji erdvė galėtų būti puikus būdas pabėgti į kitokią kūrybinę aplinką. Pagrindinis objekto karkasas pagamintas iš gelžbetonio. Didžiausią dalį betono paviršiaus stengiamasi išlaikyti natūralią, poliruoti dengiant tamsiu pigmentu, taip išgaunant paviršiaus spalvą ir blizgumą.

MAPEI. Paviršiams apipavidalinti panaudota „Mapei“ gamintojo „Ultratop Polished“ technologija. Visa WC patalpa įgauna naują estetinį vaizdą.

THINK LIGHT. Betonas, mediena ir metalas – puikus derinys industrinio stiliaus dizaino biurui. Tamsaus paviršiaus interjero aplinka leistų naudoti apšvietimą labai koncentruotai – ten, kur jo reikia, suformuojant tinkamą aplinką darbui kompiuteriu. Darbo vietų apšvietimui panaudoti „Think Light“ pastatomi šviestuvai „Purist Floor Lamp“. Tai puikus šviesos šaltinis, neužimantis vietos ant darbo stalo.

NARBUTAS. Laukiamojoje zonoje panaudotas „Narbuto“ produktas „Low Nest Sofa“, minimalistinio dizaino stovas „Penny Coat Stand“, darbo kėdės „Flex High Back“. Šviesai ir privatumui atskirti panaudotos netradicinės pastatomos žaliuzių tipo širmos „BuzziBlinds“. Laukiamajame nuleistas šviestuvas „BuzziBell“ suteikia minkštos šviesos efektą.

JUNG. Visas apšvietimas valdomas JUNG jungikliais su apšvietimu, kištukiniai lizdai prie darbo vietų su galimybe turėti ir muzikos valdymo modulį bei įkrauti USB įrenginius, taip pat valdyti oro pritekėjimą ir šilumos apykaitą biure.

KAMĖ. Sanitariniame mazge numatyta „Kamė“ spintelė „City“ su praustuvais „Tondo“ ir kompaktišku stalviršiu, taip pat veidrodis „Lotus Round“ su apšvietimu. Speciali gamintojo dušo sienelė užtikrina nuostabų vonios skaidrumą ir vientisumą.

GEBERIT. Dušo zonoje panaudota vandens surinkimo sistema „Geberit Shower Chanel CleanLine 80“, pakabinamas WC, pisuaras „Centaurus“ su jutikliu. Virš praustuvo įmontuotas jutiklinis maišytuvas „Geberit Washbasin Tap Brenta“.

ARTFIKSA. Grindų dangai naudojamos plytelės „Lysta“ iš tiekėjo „Artfiksa“, pabrėžiančios betono, medienos ir metalo vientisumą. Jos atspindi natūralumą bei išskirtinį atsparumą.

DANGŲ STUDIJA. Antrame aukšte panaudotos gamintojo „Balsan“ grindys „Genius“ iš „Dangų studijos“ tiekėjų. Danga puikiai įsilieja į bendrą stiliaus koloritą.

GAJA DECOR GROUP. Viską užbaigia žalia „Gajos“ stablilizuotų augalų pertvara ir sienelė, pabrėžianti natūralių medžiagų tarpusavio dermę. Žaluma suteikia erdvei jaukumo ir pozityvumo.

3D dizaineris