MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Adam Hopkins

Balsai:
0

Biuro projektas sukurtas remiantis biofilinio dizaino idėja, naudojant natūralias medžiagas stengiamasi sukurti šviesią, jaukią ir ramią aplinką darbui.

Darbo vietos yra lengvai pritaikomos prie skirtingų poreikių, atsižvelgiant į veiklos specifiką, sudaromos galimybės dirbti sėdint arba stovint. Biuro patalpoje sukurtos jaukios laisvalaikio zonos skatina bendravimą ir mažina stresą.

Dizaine naudojami produktai kuria patogią, draugišką gamtai darbo atmosferą. Biuro dizaine naudojamos akustinės erdvę atskiriančios užuolaidos dalija patalpą, bet jos neįzoliuoja, darbuotojai turi galimybę pasitraukti į privačią darbo kabiną. Dominuojančios natūralios kamštinės medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškumu, taip pat turi geras akustines savybes.

Produktų pasirinkimas

INTERJERO SALA: projektuojamo biuro koncepcija įkvėpta „Interjero Salos“ aukštos kokybės „Noken“ produktų linijos „Furniture Pure line wood“. Išskirtiniai, lengvai integruojami ir moderniai interpretuojantys gamtinius motyvus produktai su medžio elementais įsilieja į bendrą biuro erdvę ir įkvėpia žaliuosius dekoro sprendimus.

STIKLITA VILNIUS. Slenkančios stiklinės durys „Hawa Symmetric 80/G“ perskiria patalpas ir tuo pat metu palieka jas kaip vientisą erdvę.

JUNG. Elektros jungikliai „AP-600“ pasirinkti dėl jų funkcionalumo ir paprasto naudojimo.

INTERJERO LINIJA. Interjere naudojami „Amtico“ kilimai suteikia jaukumo ir puikiai dera su prabangiomis vinilinių lentelių grindimis „Arrow“.

DOMUS LUMINA. Karščiui atsparūs langų ruletai „Glasgard 05“ yra praktiški ir nepakeičiami erdvėje su daug saulės šviesos.

ECOPHON. Plokštės „Solo baffle wall“ yra plačiai naudojamos šiame biuro dizaine dėl savo akustinių savybių.

GAJA DÉCOR GROUP. Augalų paveikslai sukuria gamtai draugišką, žalią interjero akcentą.

NARBUTAS. Dizaine buvo panaudoti įvairūs „Narbuto“ produktai, tačiau sofa „Arcipelago“ tapo poilsio kambario centru dėl savo funkcionalumo ir neįprastos formos.

ELMO LIGHT. LED šviestuvai „Tamzo 4.5w“ apjungia praktiškumą ir subtilią eleganciją.

GROHE. Virtuvinis maišytuvas „Blue pure“ su ypatinga filtravimo sistema pasirinktas dėl savo estetiškos išvaizdos bei draugiškumo gamtai.

Adam Hopkins

Interjero dizaineris adam-hopkins@hotmail.co.uk