„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

ADI studija

Balsai:
7

Ana Drutel

Dizaino studija „AD interjerai“

Mob. 868656390

ana_dru@yahoo.com

www.adinterjerai.lt

Projekto aprašymas

Bendradarbystės erdvės koncepcija atitinka visus laisvai samdomo darbuotojo reikalavimus: patogumas ir aukščiausio lygio darbo komfortas, įdomus dizainas, lengvai transformuojama aplinka, inovatyvūs sprendimai, leidžiantys mėgautis visais įmanomais protingos aplinkos privalumais, rūpintis aplinka ir taupyti išteklius.

Estetika, patogumas ir efektyvumas – trys raktiniai žodžiai, kai kalbame apie inovatyvius inžinerinius sprendimus, apdailos medžiagų pasirinkimą, santechniką, apšvietimo šaltinius ir baldus.

Įrengiant bendradarbystės erdvę, labai svarbu atsakingas gamintojų pasirinkimas. Modernūs, patikimi produktai ir sprendimai – sėkmingo projekto įvykdymo raktas. Todėl šiai koncepcijai įgyvendinti buvo pasirinkti tie gamintojai, kurie skiria ypatingą dėmesį inovacijoms, efektyvumui, patogumui ir estetikai.

ARTFIKSA. Šio gamintojo apdailos medžiagoms būdingas puikus kokybės, kainos ir praktiškumo santykis. Šiam projektui parinktos plytelės, imituojančios betono paviršių. Tai ilgalaikė, visuomet madinga ir lengvai prižiūrima danga.

DANGŲ STUDIJA. Grindų danga – iš gamintojo „Marlin Contract“ kolekcijos „Comet“. Praktiškas ir vizualiai neutralus sprendimas bendradarbystės erdvėje.

GAJA DECOR GROUP. Interjere įkomponuoti didesni augalai iš stabilizuotų augalų – tai ilgalaikis, unikalus, šiuolaikiškas dekoro elementas, pagyvinantis erdvę ir suteikiantis jai išskirtinumo.

KAMĖ. Sanitarinis mazgas – lakoniško ir paprasto dizaino, jam puikiai tinka minimalistiniai praustuvai ir dušo sienelė. Kokybiškos medžiagos, švarios formos ir lengva priežiūra – viskas, ko reikia viešoje erdvėje.

MAPEI. Itin kokybiška ir moderni danga, imituojanti mozaikinio betono (teraco) faktūrą, yra lengvai prižiūrima. Tai vienkartinė investicija ir komfortas erdvėje, kur būna nemažas žmonių srautas.

NARBUTAS. Ypatingam interjerui reikia stilingų bei kokybiškų baldų, todėl jie buvo parinkti iš patikimų, ypatingą dizainą siūlančių gamintojų. Minkšti baldai yra lakoniškų ir aptakių formų, suteikia nepriekaištingą komfortą. Darbo baldai – minimalistinių formų, juos galima pritaikyti pagal savo poreikius.

GEBERIT. Vonios kambaryje svarbu ne tik grožis ir emocijos, bet ir kokybė, todėl potinkinės sistemos parinktos vieno patikimiausių pasaulyje gamintojų – „Geberit“.

THINK LIGHT. Teisingai parinkti apšvietimo sprendimai yra galingas įrankis, suteikiantis erdvei norimą atmosferą ir išskirtinumą, be to, sukuria darbingą nuotaiką.

JUNG. Šiam projektui buvo parinkti minimalistinių ir griežtų formų jungikliai ir lizdai iš kolekcijos „A Creation“. Matinio antracito spalva puikiai dera su kitais interjero elementais ir atrodo kaip stilinga ir funkcionali detalė.

ADI studija

Ana Drutel/Dizaino studija „AD interjerai“/Mob. 868656390/ana_dru@yahoo.com/ www.adinterjerai.lt