NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

AGNĖ PETRYLIENĖ

Balsai:
1

Namas X – jaukus, modernus ir šviesus! Tai dviejų aukštų namas dideliais langais ir aukštomis lubomis, su puikiu vaizdu pro langą. Modernus pastelinių spalvų interjeras su klasikos prieskoniu. Antrame aukšte – miegamasis, drabužinė, vonios kambarys ir balkonas, atsiveriantis į pirmo aukšto panoramą. Pirmame aukšte – erdvi modernios klasikos svetainė su virtuve ir valgomuoju, darbo ir vonios kambariu. Viskas kurta išmaniojo namo principu: naujausios technologijos, funkcionalumas, ergonomika, patogumas, jaukumas ir elegancija.

AUDRINETA. Užuolaidos – tai būdas užpildyti interjerą ir kurti jaukumą. Pasirinktas švelnaus veliūro violetinio atspalvio audinys suteikia langams jaukumo ir švelnumo. Atsižvelgdami į šių metų tendencijas naudojome violetinio švelnaus atspalvio audinius. „Audrineta“ įspūdingo dydžio langus papuošė taisyklingomis klostėmis, suteikiančiomis interjerui prabangos ir rafinuotumo.

JUNG. Name įrengta išmaniojo namo sistema „Smart Control7“ kaip valdymo skydas perima įvairių namų automatizavimo sistemų valdymą. Ji padeda ekonomiškai ir išmaniai naudoti namo sistemas bei daugumą sistemų sujungti į vieną tinklą. Naudojant sistemas „Jung“ visas išmaniojo namo funkcijas galima valdyti balsu. „Jung Launcher“ aiškiai rodo visas prieinamas programas, kurias galima paleisti tiesiog palietus atitinkamą piktogramą. Esant atvirai operacinei sistemai „Smart Control 7“, ją bet kuriuo metu galima papildyti ir kitomis programomis. Name sumontuotos išmaniosios telefonspynės „Smart Control 7“ –paprastas ir patogus būdas kontroliuoti patekimą į patalpas ir paversti savo namus išmaniais! Prietaisas leidžia pasikalbėti ir ekrane matyti atvykstančius lankytojus, paspaudus vos vieną mygtuką.

MUZIKOS EKSPRESAS. Name įmontuoti labai aukštos kokybės garsiakalbiai. „Image Wrap“ modelis apima aukštos raiškos vaizdus, kurie garsiakalbį paverčia meno kūriniu.

GROHE. Vonios kambaryje naudojami aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno maišytuvai „Allure Theree-hole basin mixer ½ M–size“ bei dušo sistema „Grohe AquaSymphony Duschsystem“ su „Smart Control“ valdymu ir vandens maišymu. Naujausios technologijos padeda vonios kambaryje sukurti SPA pojūtį.

BALTIJOS BRASTA. Vonios kambaryje sumontuota berėmė dušo sienelė, suteikianti vonios kambariui lengvumo ir beribiškumo. Kambarys įgauna modernaus ir lakoniško dizaino įspūdį. Kaip skelbia įmonės „Baltijos Brasta“ šūkis: „Šok pagal vandens muziką“.

SAMSUNG. Šiuolaikiškam interjerui naudojame televizorių „Samsung Smart TV Q7F Q7F“, suteikiantį nepaprastą gilesnių ir ryškesnių kontrastų vaizdą. Kad ir kuriuo paros metu žiūrėtumėte, visada būsite abstulbinti kiekvieno vaizdo intensyvumo. Taip pat įrengiamas inverterinis išskirtinio dizaino oro kondicionierius „MB S-inv. AQV09AWA“.

GEBERIT. Unitazo šilto vandens sukibimo purkštuvas kartu su šildoma sėdyne ir šilto oro džiovinimo funkcija po naudojimo „AquaClean Mera“ iš „Geberit“. Jame įmontuotas šviesos šaltinis, nuotolinis valdymas ir automatinis atidarymo bei uždarymo dangtis, kuriuos abu įjungia pažangūs jutikliai. Viena labiausiai naudingų ypatybių – integruota kvapo ištraukimo funkcija, leidžianti panaikinti kvapą praėjus dviem minutėms po naudojimo.

ŠIAULIŲ LIFTAI. Interjere panaudota lifto sistema „Terry Lifestyle Home Lift“. Kai laiptelių pasidaro per daug, ieškome komforto ir naujausių technologijų. Ir randame puikiausią sprendimą, padedantį komfortiškai ir patogiai patekti į antro aukšto miegamąjį.

ETERNIT. Fasadui naudojamos naujausios technologijos dažytos fasado plokštės „Equitone MA 400 S 7000“, pabrėžiančios pluoštinio cemento grožį. Medžiaga turi ir cemento ypatybių, o joje esančios pluoštinės medžiagos paviršių daro švelnų. Kintančios aplinkos apšvietimas medžiagai suteikia subtilių šešėlių variacijų.

AGNĖ PETRYLIENĖ