AGNĖ ŽABAITĖ

Balsai:
0

Kuriant universalaus dizaino vonios kambario interjerą, svarbiausias tikslas – patogiai ir tinkamai išdėstyti santechniką patalpoje. Šis vonios kambarys gana erdvus. Viskas pritaikyta pagal įvairių žmonių poreikius. Tiek vonia, tiek dušas suprojektuoti ir tam, kas nori atsipalaiduoti patogioje, šiltoje vonioje po darbo dienos, ir tam, kas nori greitai nusiprausti. Žinoma, vienu metu gali praustis ir du šeimos nariai. Patogus didelis dušas su plačiomis durimis ir įmontuota rankena sienoje – kad būtų patogu naudotis neįgaliajam. Pagrindinė idėja – apvalios formos. Jas atspindi santechnika, todėl buvo pasirinkta „Villeroy & Boch“ keramikos „Aveo“ serija. Išskirtinio dizaino, aptakių formų bidė ir klozetas bei įspūdingo dizaino erdvi laisvai pastatoma vonia. Apvali forma būdinga ir kitiems interjero elementams: veidrodžiui, šviestuvams, maišytuvams (taip pat iš „Villeroy & Boch“ serijos „Subway“). Apvalią formą atkartoja net klozeto potinkinio rėmo mygtukai. Gamintojo „Tece“ rėmas ir nuleidimo plokštelė su apskritais mygtukais. Duše panaudotas šio gamintojo ilgas vandens surinkimo trapas.

Pagrindinis vonios akcentas, nors ir neįprastas sprendimas vonios kambaryje, – fototapetas. Jis apibrėžė ir baldų spalvą. Ši spalva, manau, vonios kambariui suteikia žaismingumo ir išskirtinumo. Juk tai nekasdienė spalva, nes vonioje labiau įprasta matyti baltus, kreminius, medžio imitacijos baldus. Fototapetas ir jame pavaizduoti popieriniai laiveliai bei baldų spalva pritrauks vaikus į šį vonios kambarį ilgoms maudynėms, o suaugusiesiems taip pat praskaidrins nuotaiką.

Vonios kambario sienoms pasirinktos „Vaineta ir partneriai“ sieninės plytelės iš gamintojo „Saloni Cerámika“ serijos „Castel“, o grindų plytelės – iš serijos „Cement“. Kadangi plytelės ramių pastelinių atspalvių, šiam žemės tonui pagyvinti pasirinktas drąsus juodas akcentas.

AGNĖ ŽABAITĖ