INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

AISTĖ MATIUKIENĖ

Balsai:
0

Pateikiama penkių žvaigždučių viešbučio 45 m2 kambario koncepcija. Kambarys išsiskiria šviesia erdve – ideali vieta atitrūkti nuo kasdienybės, todėl kiekvienas svečias, apsistojęs viešbutyje, gali jaustis jaukiai ir komfortabiliai. Kuriant šį kambarį, buvo parinkti švelnūs pilki bei rusvi atspalviai, minkštos tekstūros ir paprastų formų patogūs baldai. Kambarys yra aiškiai padalytas į dvi zonas – miegamojo ir svetainės bei darbo, kurias skiria individualiai suprojektuota sienelė / TV staliukas. Televizorius gali būti pasukamas į kurią nori pusę, atsižvelgiant į tai, iš kurios kambario vietos svečias nori jį žiūrėti. Tai galima daryti net gulint vonioje, nes visas vonios kambarys atskirtas stikline sienele ir užuolaidomis.

Įrangos ir apdailos parinkimas

TECE BALTIKUM. Parinkta WC potinkinė sistema „TeceProfil“ sausojo tinko konstrukcijoms, universalus WC modulis. Blizgančio chromo spalvos vandens nuleidimo plokštelė „TeceBase“. Dušo latakas – „TECEdrainline Royal“, 1200 mm, pasirinktas, nes latako korpusas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, be įpjovų ir varžtų, todėl jis lengvai valomas ir ypač higieniškas.

COMFORT HEAT. Vonioje įrengtos šildomosios grindys. Parinktas CTAE-160 šildymo kilimėlis su programuojamu C511T termostatu. Termostatas C511T buvo parinktas dėl ekonomiškumo, be to, dėl to, kad yra lengvai valdomas ir programuojamas. CTAE-160 šildymo kilimėlis taip pat yra įrengtas po vonios veidrodžiu, kad šis nerasotų. Veidrodžio šildymas įjungiamas kartu su vonios apšvietimu, yra nebrangus ir lengvai įrengiamas.

VAINETA IR PARTNERIAI. Vonios sienų ir grindų apdailai parinktos balto marmuro plytelės, suteikiančios prabangos ir švaros įspūdį. Gamintojas „Casalgrande Padana“, „Statuario Grigio“, 59 x 118.

PFLEIDERER. TV staliuko / sienelės plokštė bei vonios lentynų LMDP plokštė R3160, tamsus ąžuolas. Sieninė spinta – pilka LMDP plokštė u2101.

JUNG VILNIUS. Viešbučio kambaryje įrengta 5* integruota valdymo sistema. Svečias įstato kortelę – kambarys suaktyvinamas – įjungiama šviesa kambaryje, šildymo / vėdinimo režimas, TV rodo svečio užsakymo informaciją. Prie lovos – šviesos jungikliai (dvi kambario linijos ir koridoriaus), mygtukas „miegoti“, kurį paspaudus išjungiama viskas. Viduje esančiu valdikliu galima reguliuoti temperatūrą, šviesas, muziką. Išeinant kortelė ištraukiama ir kambarys pereina į ECO režimą: visos šviesos po truputį išsijungia. Panaudoti jungikliai „LS Desig“.

AUDRINETA. Užuolaidos – tai kambario jaukumas ir užbaigtumas. Kambario langams parinktos dieninės IFI 20 1737 01 ir naktinės užuolaidos IFI 93 3320 01, vonios zoną atskiria tokio pat audinio naktinės užuolaidos. Įdiegta elektrinė užuolaidų valdymo sistema. Lovatiesė ir rankšluosčiai taip pat numatomi iš AUDRINETA asortimento.

NIT. Tam, kad kambaryje būtų užtikrintas šviežias ir gaivus oras, po pakabinamosiomis lubomis suprojektuotas kanalinis fankoilas, parinktas TROX plyšinis difuzorius TYPE VSD35-3-AZ ir grotelės TROX X-GRILLE, skirti orui tiekti ir recirkuliacijai užtikrinti.

LAUFEN. Vonios keramika parinkta iš linijos „Ilbagnoalessi One“, išsiskiriančios unikaliu dizainu ir nesenstančiomis formomis. Vonia Nr. 241970, 2030 x 1020 x 575 mm; pakabinamasis unitazas Nr. 820976, 585 x 390 x 355 mm; bidė Nr. 830971, 585 x 390 x 355 mm; praustuvo dubuo Nr. 818972, 750 x 520 x 120 m.

MK SERVICES. Parinkta PVC danga „Smoke Oak“, nes yra ilgalaikė ir itin atspari.

VAUKSA. Viešbučio kambariui parinktos priešgaisrinės ir garso nepraleidžiančios durys „Viljandi E02“, EI30/Rw42 dBV, parenkamas tamsus laminatas.

GROHE. Dušas „Rainshower® System 400“, 27174001, chromas. Kriauklės maišytuvas „Allure“, „Two-hole basin mixer M-Size“, 19386000, chromas. Vonios maišytuvas – taip pat iš linijos „Allure“, „Single-lever bath mixer 1/2:“, 32754001, chromas.

BALTIJOS BRASTA. Kadangi visas vonios kambarys yra už stiklinių sienų, dušo zonai buvo pritaikytos durys su sienele nišoms „Ana Plius“. Durys yra nestandartinio aukščio, todėl gaminamos pagal individualų užsakymą.

ENERGY GREEN. Kambario bendrajam (perimetro) apšvietimui sukurti panaudoti aliuminiai šviesos diodų (LED) profiliai NISA NI KPL su 16 W/m LED juosta. Šie profiliai yra lengvai montuojami į pakabinamąsias lubas, o garantiniai priežiūros darbai atliekami negadinant konstrukcijų. Vonioje – į lubas įleidžiami LED šviestuvai „Fradmon“ (IP68).

INTERJERO LINIJA. Miegamojo zonai išskirtinumo ir originalumo suteikia dekorui virš lovos parinkti „Vescom“ tekstiliniai tapetai (Ringolin 2611.37).

GAJA DECOR GROUP. Virš darbo zonos pakabintas skandinaviškų samanų paveikslas su kupsteliais ir augalais. Tai puiki dekoro priemonė, kuriai nereikia priežiūros. Be to, ji slopina garsą ir veikia raminamai.

AISTĖ MATIUKIENĖ