„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

Aleksandra Zniščinska ir Deimantė Uleckytė, studijos „Dunamai“ dizainerės

Balsai:
41

Aleksandra Zniščinska ir Deimantė Uleckytė, studijos „Dunamai“ dizainerės

www.dunamai.lt

Tel. 8 695 84 805

info@dunamai.lt

„Workspace – smart space“ – antrieji namai. Taip galima pavadinti šių dienų darbo vietą. Čia augame, tobulėjame ir… keliame kvalifikaciją. Kolegos tarsi šeimos nariai, jų nepasirenki, o tiesiog gauni tokius, kokie yra. Todėl, mūsų supratimu, darbo erdvė turi būti išmani, estetiška, ergonomiška ir prisitaikanti prie kiekvienos asmenybės, kad sukurtų maksimalų komfortą ir darbinę atmosferą kiekvienam darbuotojui.

NAUDOJAMI PRODUKTAI

NARBUTAS. Šiuolaikiška, moderni ir stilinga bendradarbystės erdvė kurta pasitelkus įmonės baldų tiekėjo „Narbutas Lietuva“ asortimentą, nes ši produkcija yra draugiška aplinkai ir vartotojui, siūlomi funkcionalūs ir įvairiose erdvėse lengvai pritaikomi baldai. Bendroje poilsio zonoje jaukumui ir žaismingumui sukurti panaudoti italų „True Design“ moduliniai baldai „Code“. Darbo erdvėse pasirinkta lietuvių gamintojo „Narbutas“ ergonomiška ir funkcionali „sėsk – stok“ stalų sistema „Easy“, kurią sudaro vienviečiai stalai ir jų junginiai. Kadangi atviro tipo bendradarbystės erdvėse būna ir nemažai triukšmo, šiai problemai spręsti išnaudotas „kambarys kambaryje“ tipo sprendimas iš „Framery“ – modulis „Framery O“, užtikrinantis tylą ir sukuriantis susikaupimo oazę šiuolaikiniame biure. Darbo erdvėse taip pat naudotos magnetinės rašymo lentos „Lintex“. Reprezentatyviam įmonės įvaizdžiui sukurti bendrose erdvėse pasirinktos rafinuotos ir stilingos darbuotojų kėdės „Next“ iš „Andreu World“.

GAJA DECOR GROUP. Vienu pagrindinių akcentų bendradarbystės erdvėse tampa žalios sienos, pagamintos iš stabilizuotų augalų. Joms nereikia papildomos priežiūros, vandens, saulės šviesos ar karpymo. Savo natūralumu jos sukuria jaukią ir išskirtinę darbo atmosferą.

DANGŲ STUDIJA. Kadangi „Dangų studija“ siūlo didelį grindų dizaino pasirinkimą ir įvairias dėliojimo galimybes, darbo erdvėse pasirinktos interjero koncepcijai tinkančios „Dangų studijos“ dangos „Nexus“ ir „Nexus Link“. Privatesnėms erdvėms, konferencijų salėms pasitelktas neutralus grindų sprendimas „Urbanist“, kuris savo tekstūra primena namų jaukumą.

ARTFIKSA. Aukščiausios rūšies ispaniškos plytelės pasirinktos iš įmonės „Artfiksa“. Būtent šio atstovo plytelės panaudotos WC ir dušo patalpoms, pasirinkta puikiai bendrą interjero stilistiką atspindinti kolekcija „Azuvi General Duomo“ – mėtų spalvos plytelės gofruotu paviršiumi. Akcentinei sienai išskirti prie sanitarinių mazgų pasirinktos plytelės „Monopole Ceramica Cupidón Light Green“. Grindims bendrose erdvėse pasitelkta kolekcija „Cevisama Ceppo di Gré Dark Grey“.

KAMĖ. Bendroje WC erdvėje panaudoti juodi matiniai maišytuvai iš sienos su potinkine dalimi – modelis „Kame T9001B“, išsiskiriantis neįtikėtinai grakščia, nesenstančia ir elegantiška forma. Vienu iš pagrindinių vonios akcentų pasirinkti įmantrūs praustuvai, kurie patalpai suteikia akcentą ir išskirtinumą.

MAPEI. Siekiant pabrėžti WC patalpos spalvinę gamą, grindims pasirinktas neutralus ir kartu unikalus sprendimas – betono grindų sistema „Mapei Ultratop“, o bendrai poilsio erdvei panaudota unikali ir kartu žaisminga grindų danga „Teracas Ultratop“ su spalvotais akmenukais.

THINK LIGHT. Bendradarbystės erdvėse numatytas akių nevarginantis ir funkcionalus apšvietimas. WC patalpose numatyti buvimo jutikliai. Jie itin tinka, kai darbuotojas ne visą darbo laiką būna darbo vietoje. Toks jutiklis leidžia pritemdyti ar visai išjungti apšvietimą, kai darbo vietoje nieko nėra. Bendroms patalpoms apšviesti pasirinkta modulinė šviestuvų sistema „Flos Infrastructure“. Darbo vietų apšvietimui pasirinkti „Molto Luce Log Out Up/Down PDI“ šviestuvai. Erdvės išskirtinumui ir tęstinumui pabrėžti poilsio zonose naudoti užglaistomi šviesos diodų skydeliai, kurie yra visiškai neutralūs ir įsilieja į bendrą erdvę. Sanitarinių mazgų apšvietimo akcentas – šviestuvėliai „Molto Luce Loon Mini PD“.

GEBERIT. Visame biure parinkta vietą taupanti, hidrauliškai optimizuota pastatų nuotekų šalinimo sistema „Geberit SuperTube“. Siekiant sukurti harmoningą dizainą, panaudoti to paties atstovo funkcionalūs, išskirtinį patogumą ir maksimalų patvarumą turintys potinkiniai bakeliai „Sigma“ ir unitazai „AquaClean Tuma“. Prie šių gaminių priderinti vandens nuleidimo mygtukai „Geberit Sigma40“, kuriuose integruotas blogo kvapo šalinimo blokas „Geberit“, kuris, kaip žinoma, turi didelį pranašumą bendro naudojimo patalpose.

JUNG. Biurui valdyti pasirinktas universalus ir sumanus inžinerinės įrangos valdymas pasitelkiant išmaniąją KNX sistemą, kuri sujungia ir valdo visus elektrinius namų prietaisus: apšvietimą, mikroklimatą – vėdinimą, šildymą, žaliuzių sistemas, temperatūrą bei saugos sistemas. Visame biure naudojami prietaisai su ekranais, kuriuose patogiai pateikiamas grafinis atvaizdavimas ir atliekamas valdymas. Tai leidžia užtikrinti maksimalų komfortą kiekvienam darbuotojui. Dizainui ir architektūrai būtina aiški ir tarpusavyje derančių spalvų sistema, įkūnijanti įprastas gamtos spalvas, kurias būtų galima harmoningai derinti, todėl visame biure pasirinkta „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvomis išsiskirianti klasikinių jungiklių serija LS 990.

Aleksandra Zniščinska ir Deimantė Uleckytė, studijos „Dunamai“ dizainerės

Aleksandra Zniščinska ir Deimantė Uleckytė/ studijos „Dunamai“ dizainerės/ www.dunamai.lt