NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

ALEKSANDRA ZNIŠČINSKA

Balsai:
1

Jei interjeras geras, juo reikia atsižvelgti į aplinką, kitaip jis atrodys kaip svetimkūnis – neišbaigtas ir nejaukus. Šis jaukus inovatyvus dviejų dalių namas skirtas jaunam žmogui, mėgstančiam netikėtus interjero sprendimus. Namai – tai vieta, kurioje praleidžiame didelę savo gyvenimo dalį, todėl ji turėtų puikiai atitikti šiuolaikinio žmogaus poreikius, žingsnis į žingsnį žengti su naujausiomis technologijomis. Šiame projekte, išnaudojant technologijų potencialą, integruojant inovacijas, sukurtas būstas, atsižvelgiant į žmogaus kasdienę veiklą, gyvenimo būdą.

Namo apdailai pasirinktos „Eternit“ dailylentės „Cedral Click Wood“. Jos lengvai prižiūrimos ir montuojamos, išlaiko estetišką išvaizdą, padeda susilieti su supančia aplinka. Ieškant įdomių sprendimų namo stogui, buvo atsižvelgta į „Eternit“ plokštes „Dacora“ – išskirtines savo forma ir išvaizda.

Tapti išmaniuoju namu padėjo sistema „Jung“. Visame name įrengta automatizuota namų valdymo sistema, kuria galima valdyti visą namų įrangą: reguliuoti šviesą, oro kondicionavimą, šildymą. Taip pat švariam bei gaiviam orui palaikyti pasirinkti „Samsung“ šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrenginiai. Be to, kad namas taptų patogus ir jame galima būtų laisvai judėti, šiam projektui buvo pritaikytas liftas „Lifestyle Home“, pasirinktas iš įmonės „Šiaulių liftas“ asortimento. Taip be jokių suvaržymų galima laisvai judėti iš rūsio į abu namo aukštus.

Projektui pasirinkta santechnika „Grohe“, išsiskirianti pažangios technologijos produktais ir aukštos klasės dizainu. Vonios kambaryje pritaikytas maišytuvas iš kolekcijos „Grohe Lineare“, duše panaudota išmanioji sistema „Grohe SmartControl Exposed“, o virtuvėje įmontuotas maišytuvas su aukšta svirtimi „Grohe Concetto New“. Vonios kambariui norėta ko nors patikimo, lengvo ir kartu elegantiško, todėl buvo pasirinkta dušo kabina „Nora Plius“ iš gamintojų „Baltijos brasta“. Taip pat dėl modernaus dizaino buvo panaudoti ir „Geberit“ santechnikos gaminiai: pakabinamasis klozetas „Geberit AquaClean Sela“ su apiplovimo funkcija ir elektroninis vandens nuleidimo mygtukas „Geberit Sigma80“.

Kad namai taptų jaukesni ir šiltesni, buvo atsižvelgta ir į namų tekstilę. Užuolaidos, patalynė ir kiti aukštos kokybės medžiagų gaminiai parinkti iš įmonės „Audrineta“ asortimento.

ALEKSANDRA ZNIŠČINSKA