AD interjerai

Balsai:
11

Projekto aprašymas

Ateities namo koncepcija atitinka visus šiuolaikinės visuomenės reikalavimus: patogumas ir aukščiausio lygio komfortas, įdomus dizainas, unikalūs interjero elementai, inovatyvūs sprendimai, leidžiantys mėgautis visais įmanomais protingo namo teikiamais pranašumais, rūpintis aplinka ir taupyti išteklius.

Estetika, praktiškumas ir efektyvumas – trys raktiniai žodžiai, kalbant apie inovatyvius inžinerinius sprendimus, apdailos medžiagų pasirinkimą, santechniką, apšvietimo šaltinius ir baldus.

Norint įrengti modernų namą, būtina atsakingai pasirinkti gamintojus. Modernūs, patikimi produktai ir sprendimai – raktas į sėkmingą projekto išpildymą. Todėl šiai koncepcijai įgyvendinti buvo pasirinkti tie gamintojai, kurie skiria ypatingą dėmesį inovacijoms, efektyvumui, patogumui ir estetikai.

JUNG. Projektui parinkta į ateitį orientuotų pastatų automatizuoto valdymo sistemų ir griežtų linijų jungiklių serija „LS 990 Les Couleurs® Le Corbusier“. Spalvotas jungiklių korpusas puikiai dera su kitais interjero akcentais ir atlieka stilingos bei funkcionalios detalės vaidmenį. Šio protingo namo funkcijos sujungtos į vieną tinklą naudojant išmaniąją sistemą KNX, be to, yra valdomos centralizuotai. „Jung“ išmanieji jutikliniai ekranai suteikia galimybę į sistemą integruoti įvairias multimedijos sistemas, sukurti įvairius gyvenimo scenarijus ir atverti daug papildomų galimybių šeimininkams mėgautis gyvenimo kokybe bei komfortu.

GROHE. Tobulas lakoniškas dizainas, ypatinga danga, patogus valdymas – tai, ko reikia moderniam ir patogiam namui. Dėl išskirtinio dizaino ir nepriekaištingos kokybės parinktas į sieną montuojamas maišytuvas kriauklei ir ant grindų montuojamas maišytuvas su dušu voniai „Grohe Atrio“. Tai aukščiausio lygio dizaino standartą atitinkantis produktas, kuris palengvins kiekvieno gyvenimą. Projekte panaudota ir „Grohe Sense Guard“ – pažangioji vandens kontrolės sistema, kuri „prižiūri“ vandens srautą, slėgį ir temperatūrą vamzdžiuose 24 val. per parą. Savo išmaniuoju telefonu galima sužinoti viską apie vandens situaciją savo namuose.

INTERJERO LINIJA. Šio gamintojo apdailos medžiagos atitinka puikų kokybės, komforto ir praktiškumo santykį. Grindų danga, kurią pasirinkau šiam projektui, yra iš kolekcijos „Amtico Signature“. „Oiled Pine Arrow 7760“ – tai vinilinės dizaino grindys, imituojančios medį. Tokia grindų danga yra ilgalaikė, be to, jai beveik nereikia specialios priežiūros.

THINK LIGHT. Apšvietimas – tai ne tik priemonė įveikti tamsai. Tinkami apšvietimo sprendimai – galingas įrankis, suteikiantis erdvėms norimą atmosferą ir išskirtinumą, leidžiantis sukurti ypatingą nuotaiką bei pabrėžti interjero unikalumą. Šiam interjerui buvo parinkti įvairios paskirties šviestuvai, kurių intensyvumas gali būti reguliuojamas. Puikus sprendimas – panaudoti gamintojo „One A“ sistemą „Storm System“, leidžiančią įvarius šviestuvus, kameras ir daviklius sumontuoti į vienodus montavimo žiedus lubose. Taip pat pasirinkti šie šviestuvai: „Fiddlehead Cantilever“ (iš „Roll & Hill“), „Glow H 50“ (iš „Ilfari“) ir „X-tendable“ (iš „One A“).

GEBERIT. Vonios kambaryje svarbu ne tik grožis, emocijos, bet ir kokybė, todėl potinkines sistemas rinkau iš vieno patikimiausių pasaulyje gamintojų „Geberit“. Pasirinktą komplektą sudaro 8 cm storio potinkinis WC rėmas („Slim“), suteikiantis galimybę jį integruoti į sieną. „Geberit“ vandens nuleidimo mygtukas ne tik puikiai atrodo, bet ir yra universalus. Tai apima į vandens nuleidimo mygtuką „Geberit Sigma40“ integruotą blogo kvapo šalinimo bloką. Spintelės iš „Icon“ kolekcijos puikiai įsilieja į bendrą vonios interjerą.

ISKU. Ypatingam interjerui reikia stilingų bei kokybiškų baldų, todėl juos rinkausi iš patikimų, ypatingu dizainu išsiskiriančių gamintojų. Minkštiesiems baldams būdingas lakoniškumas ir aptakios formos, be to, jie suteikia ypatingą komfortą. Valgomojo baldai yra minimalistinių formų ir puikiai pritaikomi bet kokiam moderniam interjerui. Interjere naudojamas stilingas stalas „Miles“ kartu su kėdėmis „Milo“.

VALVĖSTA. Išskirtinai kokybiška ir graži terasų danga „Millboard“, kuriai nereikia ypatingos priežiūros (natūralaus medžio rašto, „Limes oak“ spalvos). Tai vienkartinė investicija ir komfortas ištisus metus.

CLASSIC LINE DECOR. Vaiko kambario interjeras atrodo elegantiškai ir žaismingai, jo dekorui buvo naudotos minimalistinės sienų dekoravimo juostos (F-PCR-6003), dažytos kontrastinga pilka spalva. Toks dekoratyvus sprendimas kartu su tapetais kuria įdomesnį dizainą ir idealiai papildo minimalistinį vaizdą.

AD interjerai

Interjero dizainerė Ana Drutel | Mob. 8 68 656 390 | ana_dru@yahoo.com | www.adinterjerai.lt