MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Ana Kovger

Balsai:
0

Biuro koncepcija, skirta vandens kelionių agentūrai, kuri organizuoja poilsines ir pažintines kelionės bei pramogas po Lietuvą ir užsienyje. Viena pagrindinių inspiracijų yra vanduo, smėlis ir spalvoti akmenukai. Kuriamas atvirojo tipo biuro konceptas. Buvo atsisakyta nereikalingų pertvarų ir erdvės skaidomos širmomis, kurios taip pat gerina biuro akustiką. Pagrindinės darbo vietos – susitikimo kambariai, kur darbuotojai su klientais dirba tiesiogiai. Konferencijų zonoje esantys išmaniųjų technologijų prietaisai padeda klientams susipažinti su agentūros pasiūlymais ir kelionių kryptimis.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

NARBUTAS. Naudoti įvairūs „Narbuto“ produktai. Vieni pagrindinių – universalūs minkštasuoliai „Cumulus“ ir rafinuoto dizaino darbo kėdės „North Cape Plus“, lengvos ir grakščios lankytojų kėdės „Moon“.

JUNG VILNIUS. Pasirinkta modernaus dizaino KNX sistema, kuri valdo vėdinimą, šildymą ir žaliuzes. Dėl švelnių linijų ir netradicinių medžiagų naudojami SL 500 serijos jungikliai „SL 500 in gold-bronze“, puikiai derantys prie interjero.

INTERJERO LINIJA. Interjere naudojamos „Amtico“ aukštos kokybės kiliminės plytelės.

GAJA DECOR GROUP. Kaip akcentas projekte naudojamos žalios sienos, esančios virtuvėlės ir tualeto zonose.

GROHE. Virtuvėlėje naudotas grakštus maišytuvas „Concetto Single-lever“ ir linijos „k500“ plautuvė.

ELMO LIGHT. Kaip akcentinio apšvietimo detalės virtuvėlėje virš valgymo zonos naudojami apskritimo formos šviesos diodų pakabinami šviestuvai „Regallo“.

DOMUS LUMINA. Naudojamos ritininės užuolaidos „Screen“. Jų tankaus pynimo audinys apsaugo nuo akinančios saulės šviesos, bet kartu ir užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje.

INTERJERO SALA. Tualete naudojamas „Noken“ klozetas „Arquitect“, laisvai stovintis minkštų formų praustuvas „Lounge“ ir tos pačios kolekcijos maišytuvas.

ECOPHON. Pasirinktos akustinės sieninės apskritimo formos plokštės „Ecophon Akusto™ One SQ“, norint pagerinti garso sugertį konferencijų salėje.

Ana Kovger

VTDK