INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

ANNA DRUTEL

Balsai:
0

Pateikto keturių žvaigždučių viešbučio dviviečio kambario koncepcija – erdvė, skirta ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir emocijoms pažadinti. Monochrominiame interjere akcentuojamos paprastos formos, baldų funkcionalumas, jaukių apdailos medžiagų faktūrų dermė, ramios spalvos su ryškesniais akcentais.

Asimetrinės formos lova, du skirtingos formos šviestuvai virš naktinės spintelės, sienų apdaila, nepastebimai pereinanti į neįprastos formos korpusinius baldus, sukuria unikalų vientisą interjerą, kuriame dominuoja šiltų žemės spalvų paletė. Lengvo žaismingumo kambariui suteikia ryškių spalvų fotelis ir kelios interjero smulkmenos.

Vonios kambarys atskirtas slankiosiomis stiklo durelėmis, leidžiančiomis pagal poreikį turėti arba vientisą erdvę, arba jaukų vonios kambarį.

Apdailos medžiagų pasirinkimas

Dviviečio kambario interjerui parinktos išskirtinės kokybės apdailos ir dekoro medžiagos: kiliminė danga iš gamintojo HEALTHY HOME BY BEAULIEU (tiekėjas MK SERVICES). Ši kiliminė danga suteikia kambariui komforto ir jaukumo daugiau nei bet kuri kita grindų danga. Ji padidina šilumos ir garso izoliaciją, sumažina slydimų ir susižalojimų tikimybę, nesukelia alergijos. Korpusiniai baldai pagaminti iš PFLEIDERER plokštės, kurios medžio tekstūra ir spalva pabrėžia ir išryškina įdomią sienos apdailos faktūrą bei nestandartinės formos spintą. Lovos apmušalai ir užuolaidos audiniai – iš gamintojo FROCA kolekcijų „Mustang“ ir „Varese“ (tiekėjas AUDRINETA). Pasirinkti audiniai pritaikyti viešajam sektoriui, atitinka visus reikalavimus, yra lengvai prižiūrimi ir plaunami, tačiau atrodo itin estetiškai ir sukuria jaukią, patogią aplinką poilsiui.

Durų modelis – lakoniško dizaino, tačiau atitinka pasirinktos žvaigždučių kategorijos standartus: atsparus drėgmei, puikiai izoliuoja garsą (tiekėjas VAUKSA).

Interjere atsisakyta įprastų apšvietimo sprendimų, tačiau LED juosta (tiekėjas ENERGY GREEN) įrengta per visą patalpų perimetrą. Paslėptas LED apšvietimas lubose skirtas jaukiai atmosferai kambaryje sukurti ir sienų apdailos tekstūrai akcentuoti. Jis suteikia lengvumo, optiškai paaukština lubas. Šviesos intensyvumą galima reguliuoti ypatingos kokybės jungikliais JUNG (tiekėjas JUNG VILNIUS, serija „A plus“), kurių įvairovė leidžia įgyvendinti bet kurį techninį sprendimą.

Skiriu ypatingą dėmesį vonios kambario apdailos medžiagoms: sienų ir grindų plytelės – iš salono VAINETA IR PARTNERIAI (gamintojas SALONI, kolekcija „Sunset“, matmenys 40 x 120). Beveik baltos iki pat lubų suklijuotos pailgos plyteles su įdomia faktūra pagyvina erdvę, suteikia jai išskirtinumo.

Įrangos parinkimas

Viešbučiui įrengti būtina atsakingai pasirinkti įvairios įrangos gamintojus bei tiekėjus. Modernūs, patikimi gaminiai ir sprendimai – raktas į sėkmingai išpildytą projektą. Todėl buvo pasirinkti tie gamintojai, kurie skiria ypatingą dėmesį inovacijoms, efektyvumui, patogumui bei estetikai. Kambario ir vonios grindinio šildymo įranga – iš COMFORT HEAT – įmonės, sėkmingai kuriančios ilgalaikes, lengvai montuojamas elektrinio šildymo sistemas. Vėdinimo sistema suprojektuota pritaikant NIT siūlomą įrangą, kuri, veikdama energiškai efektyviai, taupiai, tyliai ir saugodama aplinką, užtikrina sveiką ir komfortišką patalpų mikroklimatą.

Ypatingam interjerui reikia stilingų daiktų, todėl santechniką rinkau iš patikimo, ypatingu dizainu išsiskiriančio gamintojo LAUFEN. Praustuvui iš serijos „Clou“ būdingas lakoniškumas ir aptakios formos, vonia „Ino“, įkomponuota šiek tiek neįprastai, sukuria išskirtinį vaizdą. Dušo erdvė atskirta beveik nepastebima stiklo sienele (tiekėjas BALTIJOS BRASTA). Vonios kambaryje svarbu ne tik grožis ir emocijos, bet ir kokybė, todėl potinkines sistemas rinkausi iš tiekėjo TECE BALTIKUM. To paties gamintojo yra ir nuleidimo plokštelė „TECEloop“, ir pailgas dušo latakas „TECEdrainline ORGANIC“. Praustuvo maišytuvas, dušas ir vonios maišytuvas – iš vieno geriausių ir patikimiausių Europos gamintojų GROHE. Tobulas lakoniškas dizainas, ypatingas padengimas chromu „StarLight®“, dėl kurio paviršius spindės ilgus metus, bus atsparesnis įbrėžimams bei blukimui, patogus valdymas – tai, ko reikia patogiam gyvenimui.

ANNA DRUTEL