MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Anna Drutel

Balsai:
0

Sukurtas minimalistinis viešbučio registratūros interjeras, kuriame dera kontrastingos faktūros, lakoniškos formos, subtilus dekoras ir pritaikyta daug inovatyvių inžinerinių sprendimų. Svečiams šis modernus ir inovatyvus viešbutis – patogumo, komforto ir šiuolaikinio dizaino aplinka, kurioje gera dirbti ir ilsėtis.

RB SOLUTIONS. Interjere naudojami kavos staliukai „Užtemimas“ ir šviestuvas „Teleskopas“. Dėl organiško dizaino ir lakoniškų formų jie idealiai tinka svečių poilsio zonai, o jų forma ir medžiagiškumas puikiai papildo vienas kitą.

DOMUS LUMINA. Panaudoti automatiniai karnizai „Glydea“. Jų pranašumai: ypač tylus variklio veikimas, kokybė ir patogumas valdyti bet kokio ilgio ir sunkumo užuolaidas.

NIT. Mikroklimato ekspertai, kurių asortimente – aukščiausios kokybės inovatyvūs šildymo ir vėdinimo sprendimai. Projekte naudojami įmontuojami konvektoriai „Kampmann“, skirti veiksmingai šildyti ir šalto oro atitvaroms prie didelių stiklo vitrinų suformuoti.

AKSINTERIER. Naudojamas blizgias lakoniško dizaino įtempiamąsias lubas lengva montuoti ir paprasta prižiūrėti. Medžiagos atitinka visus viešųjų erdvių įrengimo reikalavimus.

JUNG. Šio gamintojo produktų įvairovė tikrai įspūdinga, sprendimą galima rasti bet kokiam objektui. Visame viešbutyje juodos spalvos jungikliai puikiai dera su kitais juodos spalvos interjero akcentais ir turi stilingos bei funkcionalios detalės paskirtį.

SAMSUNG. Unikali oro kondicionieriaus „Wind-Free Air“ konstrukcija pagerina jo veikimą ir užtikrina greitesnę, toliau ir plačiau sklindančio oro cirkuliaciją erdviose patalpose, o skaitmeninis inverteris užtikrina pastebimai didesnį energijos efektyvumą.

GROHE. Tobulas lakoniškas dizainas, ypatinga chromo „StarLight®“ danga, dėl kurios paviršius spindės ilgus metus ir bus atsparesnis įbrėžimams, blukimui. Patogus valdymas – tai, ko reikia moderniam viešbučiui.

INTERJERO LINIJA. Pasirinkti baldiniai „Wolin“ ir užuolaidiniai audiniai „Corsica“, pritaikyti viešajam sektoriui. Jie atitinka visus reikalavimus, yra lengvai prižiūrimi ir plaunami, tačiau atrodo itin estetiškai ir sukuria jaukią, patogią aplinką poilsiui. Gerina akustiką ir didina supančios aplinkos komforto lygį.

BALTIJOS LIFTAI. Viešbutyje įrengti keli modernios konstrukcijos liftai, jiems parinkta auksinė apdaila, kad įsilietų į viešbučio bendros erdvės interjerą. Modelis „MP GO!“ pasirinktas dėl efektyvaus energijos vartojimo, tylaus veikimo ir patikimumo.

LAUFEN. Ypatingam interjerui reikia stilingų daiktų, todėl santechniką rinkau iš patikimo, ypatingu dizainu išsiskiriančio gamintojo „Laufen“: praustuvui iš serijos „Clou“ būdingas lakoniškumas ir aptakios formos, tad jis puikiai tinka nestandartinėje sanitarinio mazgo erdvėje.

GAJA DECOR GROUP. Viešbučio sanitarinėje patalpoje pritaikyti išskirtinio dizaino interjero elementai iš stabilizuotų augalų – tai ilgalaikis, unikalus ir šiuolaikiškas dekoro elementas, kuris pagyvina erdvę ir suteikia jai išskirtinumo.

MUZIKOS EKSPRESAS. Viešbučio įgarsinimo sistemos parinktos atsižvelgiant į erdvių specifiką. „Electro Voice EVID FM / C“ – tai aukščiausios klasės komerciniai garsiakalbiai su geriausiomis savo klasėje garso skleidimo savybėmis, skirti įvairioms instaliacijoms patalpų lubose ir sienose.

Anna Drutel

Interjero dizainerė „AD Interjerai“ ana_dru@yahoo.com