Moderni švietimo įstaiga: technologijų ir dizaino visuma

Architektė Kristina Mažugaitė

Balsai:
98

VIZIJA

Privati papildomo ugdymo mokykla skirta popamokinėms veikloms. Įstaiga skirta mokyklinio amžiaus jaunimo kūrybinėms ir sportinėms žinioms tobulinti ir lavinti. Kuriant šią mokymo įstaigą naudotos vienos moderniausių technologijų, kurias siūlo mūsų rinkai gamintojai. Visos medžiagos parinktos atsižvelgiant į būsimus įstaigos poreikius ir laukiamus galimus iššūkius. Vyrauja ramios pastelinės spalvos, naudojami nestandartiniai sprendiniai ar meniniai vienetiniai intarpai.

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

JUNG. Temperatūros reguliavimo įrenginiai ir personalizuoti elektros jungikliai klasėse, hole ir sporto salėje. Taip pat naudojama automatinė sistema (SMART PANEL 8), reguliuojanti patalpose esantį apšvietimą ir mechanizuotas pakeliamas ir nuleidžiamas užuolaidas, stumdomas pertvarines plokštes. Bendra pastato klimato kontrolės sistema ir reguliavimas.

TARKETT. „ACCZENT EXCELLENCE 80 – Flocons2 RAINBOW“ vinilinė grindų danga, kurią gamintojai rekomenduoja didelio judumo patalpose, kaip tik puikiai tiko meno būrelio patalpoms ir sporto salei savo žaismingu sprendimu. Tokia danga ne tik patvari, bet mokymo įstaigai suteikia išskirtinio dizaino akcentus. Holui panaudotas kiliminės dangos sprendimas iš FUTURITY kolekcijos.

SCALAMID. Unikaliausias siūlomas ir hole naudojamas elementas iš plokščių sistemos su vienetiniu tai erdvei parinktu piešiniu (šiuo atveju panaudotas jau siūlomas dizainas). Pagrindinio fasado plokštės medienos faktūros, sukuriančios mokyklai daugiau jaukumo ir šiltumo. Medinei, kūrybinei erdvei labai tiko mozaikos tipo sienų dekoras.

ISKU. Hole ir visoms bendroms mokymo erdvėms skirti spalvingi lentų formų minkšti baldai, taip pat kaip vieną iš variantų matyčiau pufų erdves poilsio zonose. Baldai puikiai tinka prie modernaus įstaigos įvaizdžio ir yra daugiafunkciai.

GROHE. Projekte naudojami bekontakčiai maišytuvai EUROSMART COSMOPOLITAN. Pakabinamas GROHE tualetas iš „Bau“ kolekcijos yra derinamas su „Tectron Scate“ vandens nuleidimo mygtuku, valdomu integruotu infraraudonųjų spindulių jutikliu.

CORIAN. Sanitariniuose mazguose CORIAN kriauklė yra montuojama į stalviršį iš „Silver Linear“ kolekcijos, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir patvariu naudojimu. Linijinė stalviršio tekstūra derinama prie pastelinių spalvų kitų dekoro elementų projekte.

BRASTA GLASS. Dušo zonos sprendiniai, kuriuos siūlo BRASTA GLASS berėmės sistemos dvigubo vėrimo konstrukcijos, kaip tik puikiai dera su parinktais lentų formų sprendimais vonios patalpoms.

BMK. Visame pastate naudojami BMK modernūs ir interaktyvieji ekranai, interaktyviosios grindys numatomos poilsio zonose.

BIOWNLIGHT. Įmontuoti SKYLIGHTER SL-B6-2765-1-R1 reguliuojami šviestuvai (reguliuojamas ne tik šviesos intensyvumas, bet ir šviesos temperatūra). Priklausomai nuo patalpos apšvietimo reguliavimą galima vykdyti nuotoliu.

PURSO. Mokyklos fasado sistemai sukurti naudojamos įmonės siūlomos individualaus užsakymo aliuminio profilio sistemos.

TOPCOLOR. Sienų dekorui panaudotos lengvai plaunamų dažų paletės, užtikrinančios ilgaamžiškesnius sprendimus ir lengvesnę priežiūrą.

Architektė Kristina Mažugaitė

Architektė Kristina Mažugaitė