Aurimas Viburys

Balsai:
41

 

VIZIJA

Miško simfonija. Daugelis norime gyventi mieste, turėti savo namą, bet neatitrūkti nuo gamtos. Tai tampa vis sunkiau, baidomės nelygių, kalvotų, nepatogių ar siaurų vietovių, nors tai gali būti puikus sprendimas mūsų gyvenamajam būstui statyti.

Namai ant šlaito su pusrūsiu turi privalumų dėl puikios panoramos ir gyvenamųjų zonų paskirstymo dviem lygiais – aktyvaus ir pasyvaus poilsio. Taip pat, neturint didelio užstatymo ploto, galima turėti didelį gyvenamąjį plotą. Pusrūsyje įrengta erdvi svetainė su virtuve ir vonios kambariu bei terasa, o pirmajame aukšte yra trys miegamieji, du vonios kambariai, drabužinė, katilinė ir terasa su balkonu.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

 

VITTALI. Dėl patvarių, modernių ir ilgaamžių sprendimų renkamės „Vittali“ įtempiamas lubas ir jų apšvietimo sistemas bei šviestuvus.

VILNIAUS EJOTRA. Šiuolaikiniam žmogui svarbus laikas, dėl to tampa aktuali kuo mažesnė aplinkos ir daiktų priežiūra. Pasirinktos „Teinson“ terasinės lentos. Tai unikalus gaminys, pagamintas iš medžio dulkių, kurios buvo sumaišytos su PVC granulėmis. Rezultatas – ilgaamžės, nereikalaujančios priežiūros terasinės lentos.

MEDŽIO APDAILA. Antrame aukšte pasirinktos natūralios trisluoksnės parketlentės „Boen Plank Ąžuolas“, kad aplinkai suteiktų maksimalų natūralios gamtos jausmą ir jaukumą.

BALDAI NAMAMS. Namų baldų idėjas įgyvendinti padės UAB „Dusėtai“. Įvairus patogių, stilingų ir svarbiausia kokybiškų baldų pasirinkimas. Panaudota komoda „Recta“, svetainės indauja „Olimpia“ ir minkštas kampas „Libreto“.

SAPA. Produktai pagaminti iš atsinaujinančių išteklių, kas šiomis dienomis yra itin aktualu. Atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus, geras garso laidumas, patvarumas. Langų modelis – SAPA 1086/SX/PX.

LAUFEN. Pasirinkti „Laufen LIS CW2“ vonios praustuvės, unitazai ir potinkiniai rėmai dėl grakštumo ir savybių, leidžiančių prisitaikyti aplinkoje.

JUNG. Išmaniesiems namams – išmanūs sprendiniai iš JUNG. Naudojami juodi, modernūs jungikliai ir kištukiniai lizdai, termostatai, valdymo pultai. Naujos kartos produktai leis jums patogiau naudotis savo prietaisais nuotoliniu būdu, keisti šviesos stiprumą, naudoti taupymo ar nakties režimą ir kt.

GROHE. Pasirinkti pažangiausių technologijų, aukščiausios klasės ir išskirtinio dizaino santechnikos prietaisai. Vandens maišytuvas „GROHE Essence“, dušo galva „Cosmopolitan 310“ yra stilingi, patogūs ir patvarūs.

DARKSIDEWOOD. „Dark Sidewood – ilgametės, patvarios, modernios ir svarbiausia nereikalaujančios sudėtingos priežiūros, 2 aukšto fasado dailylentės iš „Dark sidewood anthracite“ eglės kolekcijos. Tamsaus sodraus medžio raštai suteikia solidumo, tačiau taip pat interjere šiltos ir natūralios dailylenčių spalvos suteiks šilumos ir vientisumo sujungiant interjerą su eksterjeru.

COSENTINO. Dirbtinio akmens stalviršiai „Silestone®“ yra pagaminti iš ypač atsparios medžiagos, puikiai tinkantys virtuvėje, dėl kurios priežiūros nereikės jaudintis. Virtuvėje – stalviršis „Silestone®“ „Camden“, vonioje „Silestone®“ „Seaport“ stalviršis. Kitos namų apdailos plokštės suteiks interjerui elegantiškumo ir prabangos bei bus ilgaamžės.

Aurimas Viburys

Architektas, UAB „Čilus“ Aurimas Viburys, am.viburys@gmail.com + 370 611 04 603