MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Aušrinė Mickytė

Balsai:
0

Biuras – tai erdvė, skirta darbui, kur šiuolaikiška darbo zona gali būti itin laisva ir dinamiška. Šis biuras yra atvirojo tipo, todėl skirtingi specialistai gali laisvai komunikuoti, atlikti kartu bendrus darbus. Projektuojamame biure sukurtos šios erdvės: priimamasis, virtuvė kartu su laisvalaikio zona, darbuotojų darbo vieta, vadovo kabinetas, pasitarimų kambarys. Taip pat virtuvės zona naudojama kaip maisto patiekalų filmavimo ir fotografavimo vieta. Projekte naudojamos neutralios spalvos, o kaip akcentinė spalva pasirinkta pagal „Skonis.lt“ logotipą.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

NARBUTAS. Darbuotojams dirbti skirti darbo stalai „Nova U“ su slankiuoju (atitraukiamu) stalviršiu, todėl prie jų dirbti patogu, galima reguliuoti pagal savo poreikius. Laisvalaikio zonoje ir priimamajame naudojamos jaukumą kuriančios kėdės „Hello“ iš gamintojo „Softline“. Vadovo kambaryje ir laisvalaikio zonoje – kėdės „Cubic“. Kalbėjimo telefonu vietoje matyti kėdė „Moai swivel“, kurioje sėdint nesigirdi aplinkos garsų. Be to, naudoti nedideli staliukai „Boggie“.

ELMO LIGHT. Kalbėjimo telefonu zonoje naudojamos šviesos plokštės „Kanlux“. Visose kitose vietose – šviesos diodų (LED) plokštės „WiFi ready“, keičiančios šviesos spektrą ir intensyvumą. Biuruose labai svarbus patogumas ir praktiškumas, o šios šviesos plokštės tai ir suteikia.

GROHE. Virtuvėje naudojamas maišytuvas „Eurocube Single-lever“. Tualetuose įrengta nuleidimo sistema „Arena Cosmopolitan“.

DOMUS LUMINA. Užuolaidos atskiria erdves, o kartu ir sugeria triukšmą. Jos naudotos kalbėjimo telefonu vietoje atitverti nuo bendros darbuotojų zonos ir virtuvėje – sandėliukui paslėpti.

ECOPHON. Siekiant pagerinti patalpų akustiką ir sumažinti triukšmą, ypač darbo zonose, naudotos akustinės plokštės ant sienų. Pasirinktos tamsiai pilkos spalvos „Peper“, „Akusto One“ plokštės su stiklo pluošto paviršiumi „Texona“.

GAJA DECOR GROUP. Augalų kompozicijos kuria jaukesnę aplinką prie darbo zonų. Labai patogu išsirinkti norimą augalo spalvą, kai toks didelis spalvų pasirinkimas.

INTERJERO LINIJA. WC zonoje naudojamos vinilinės grindys „Amtico Click Smart Ceramic Ecru SB5S3592“, kurios atrodo kaip plytelės. Jas itin lengva sumontuoti, yra ilgalaikės, atrodo estetiškai lyg akmens paviršius.

JUNG VILNIUS. Darbuotojams būtinos puikios sąlygos, todėl įrengta KNX išmaniojo namo sistema. Patalpos termostatas su ekranu, kuris automatiškai reguliuoja temperatūrą pagal laiko programą. Be to, su šiuo prietaisu taupoma energija. Taip pat naudojami išmanieji mygtukų moduliai – juos galima rinktis iš daugybės spalvų. Dėl jų patogu valdyti apšvietimo ryškumą, žaliuzes.

INTERJERO SALA. Įmonės „Noken“ modernus tualetas „Arquitect“ naudojamas WC zonoje. Ši zona neapsieina be veidrodžio, taigi pasirinktas „Noken“ veidrodis „Pure line“, kurio formos atsikartoja ir visame interjere. Tamsus rėmas dera prie dekoruotos sienos, ant kurios jis pakabintas.

Aušrinė Mickytė

VTDK