Austė Ostasevičiūtė

Balsai:
9

„Namas X“ – tai inovatyvus ateities gyvenamasis namas, skirtas kosmopolitiškai, daug keliaujančiai porai. Į šią oazę visada gera sugrįžti ir smagu organizuoti draugų susibūrimus.

JUNG. Funkcinis išdėstymas ir interjero sprendimai atspindi šeimininkų gyvenimo būdą, požiūrį į tvarumą bei estetikos suvokimą. Atviros erdvės sukuria laisvės pojūtį, o pažangių technologijų, tokių kaip išmaniojo namo sistema „Jung KNX“, panaudojimas leidžia patogiai valdyti apšvietimą, temperatūrą ar garso sistemą iš bet kurios namo vietos. Parinkti jungikliai „LS Zero“.

INTERJERO LINIJA. Interjero sprendimai yra efektyvūs, naudojami natūralūs atspalviai ir medžiagos. Grindų dangai pasirinktos praktiškos gamintojo „Amtico“ PVC vinilinės grindys, imituojančios natūralias medžiagas, pavyzdžiui, akmenį (spalva „Form Collection Crema“), medį (spalva „Form Collection Barrel Oak“).

CLASSIC LINE DECOR. Subtilios grindjuostės SK-4016 parinktos iš „Classic Line Decor“.

THINK LIGHT. Funkciniam ir dekoratyviajam apšvietimui sukurti pasirinkta „Think Light“ produkcija: gamintojo „Molto Luce“ sprendimai naudojami bendrajam apšvietimui – paslėptos šviesos diodų (LED) juostos ir itin mažo skersmens įleidžiami šviestuvai, o akcentinei šviesai sukurti pasirinkti gamintojų „Apparatus Studio“ bei „Axolight“ šviestuvai.

GROHE. Vonios kambarys – tai viena jaukiausių namo erdvių, kuri yra protingai suplanuota – dušas ir tualetas yra atskirose erdvėse. Tai leidžia netrukdomai mėgautis vandens malonumais bei vaizdu pro langą. Elegantiški vandens maišytuvai – iš kolekcijos „Grohe Atrio“. Atsižvelgiant į tai, kad ateityje žmonės vis mažiau laiko praleis gamindami maistą namuose, virtuvės erdvė suprojektuota kuo minimalesnė, paliekant tik būtiniausias funkcijas. Tačiau tokie sprendimai kaip filtruotas bei gazuotas vanduo tiesiai iš čiaupo – tikra būtinybė. Tam pasirinktas virtuvės maišytuvas „Grohe Blue“. Virtuvės sala – pagrindinis namo akcentas, suburiantis namo gyventojus ir svečius.

GEBERIT. Komfortui ir funkcionalumui sukurti vonios kambario keramikos kolekcija „MyDay“ pasirinkta iš gamintojo „Geberit“. Harmoningo dizaino bekontaktis „Geberit“ WC vandens nuleidimo mygtukas „Sigma80“ papildo inovatyvų interjerą sanitarinėmis funkcijomis.

ISKU. Svetainė – tai vieta draugų susibūrimams ir jaukiems pasisėdėjimas prie židinio. Maksimaliam komfortui sukurti pasirinkta gamintojo „Isku“ sofa „Pohjanmaan Matera“. Miegamojo erdvė – gana asketiška, tačiau išlieka estetiška. Jaukumui sukurti pasirinkta „Isku“ lova „Bellus Continental Urban“, taip pat to paties gamintojo fotelis „Rimini“.

VALVĖSTA. Terasa – pagrindinė namo erdvė šiltuoju metų laiku. Joje naudojamos gamintojo „Millboard“ terasos grindys  (spalva „Golden Oak“).

Austė Ostasevičiūtė

austeost@gmail.com