Cubo Studio | Karolina Mažonaitė

Balsai:
361

„Namas X“ – tai ne tik šiuolaikiškos technologijos, modernumas ir estetika. Ateities namai privalo būti šilti, jaukūs ir tokie, į kuriuos visada norėtųsi grįžti ir leisti laiką su šeima. Būtent toks yra šis interjeras: sukurtas jaunai šeimai, kuri mėgsta drąsesnius sprendimus, šiltų ir šaltų spalvų kontrastą, meną, minimalizmą ir, aišku, domisi naujovėmis bei pažangiausiomis technologijomis. Nuostabių miškų apsuptą vieno aukšto namą sudaro holo erdvė, kuri susijungia su svetainės ir virtuvės zonomis, darbo kambarys, suteikiantis galimybę įsilieti į bendrą erdve, nes yra atskirtas stiklinėmis pertvaromis, miegamasis bei vonios kambarys. Interjere dominuoja šviesūs ir tamsūs atspalviai, susipinantys į bendrą visumą. Sienos numatomos šviesiai pilkos spalvos, tačiau, norit suteikti šilumos, viena namo siena dekoruojama deginto medžio tašeliais. Durys siūlomos iki pat lubų – vadinamosios „nematomos durys“. Kaip akcentas naudojamas rusvos spalvos natūralus akmuo, kuris puikiai dera su žalvarinėmis detalėmis.

CLASSIC LINE DECOR. Viena iš svetainės sienų dekoruojama šio gamintojo dekoratyvinėmis juostomis F-PCR-6005. Sienų dekorai pagyvina erdvę ir suteikia elegancijos santūriam, minimalizmu alsuojančiam interjerui.

ISKU. Šio gamintojo baldai yra ne tik funkcionalūs, bet ir atitinkantys aukščiausius kliento komforto kriterijus. Būtent dėl to kaip darbo kambario poilsio krėslas pasirinktas fotelis „Rosario“. Įdomaus silueto, tvirtas ir stabilus fotelis yra patogus tiek darbui prie kompiuterio, tiek poilsiui su knyga rankoje.

VALVĖSTA. Terasos grindims pasirinkta patvari natūralaus medžio rašto („Burnt Cedar“) serijos „Millboard“ grindų danga. Ši spalva drąsi, elegantiška ir pulsuoja šiluma.

INTERJERO LINIJA. Interjerui kurti naudojamos tik aukščiausios kokybės naktinės ir dieninės užuolaidos, kurios atitinka visus priešgaisrinius reikalavimus. Naktinių užuolaidų audinys „Bedra“ (8059.15), dieninių – „Marmara“ (8025.11). Interjere pritaikomos betono imitacijos plytelės „Amtico“ iš serijos „Tempus Embrace“. Jos klijuojamos visame name, norint išlaikyti vientisumą.

JUNG. Prie įėjimo integruota gamintojo „Jung“ telefonspynės vidaus stotelė LS 990 suteikia galimybę matyti apsilankantį svečią. Visų namų kontrolei pasirinkta sistema „Jung KNX“ užtikrina patogumą, saugumą ir ekonomiškumą. Pastato apšvietimo, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, saugos, užuolaidų ir garso sistemas sujungia į vieną KNX protingo namo sistemą, tad taip taupoma pastato energija. Visame interjere naudojami „Jung“ metaliniai LS 990 (antracito spalvos) serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai, išsiskiriantys patogumu, estetika ir galimybe į vieną jungtuko rėmelį sudėti daug valdymo mygtukų. Kištukiniai lizdai parinkti su apsauga nuo vaikų, nes saugumas – taip pat svarbi namų detalė.

GROHE. Kuriant ateities namus, svarbu atsižvelgti į santechnikos pasirinkimą, nes jos ilgalaikiškumas ir kokybė gali daug pasakyti apie patį interjerą. Visame name pasirinktas vokišką kokybę atitinkantis prekių ženklas „Grohe“. Charakteringos grafito spalvos serijos „Atrio“ vandens maišytuvai tampa vonios kambario ir virtuvės akcentais. Virtuvėje naudojamas maišytuvas su patogumą užtikrinančiomis papildomomis funkcijomis „Red“ (verdantis vanduo) ir „Blue“ (filtruotas, gazuotas vanduo). Maksimaliam komfortui ir malonioms akimirkoms duše – sistema „Smart Control“, o prie jos numatomos papildomos dušo galvutės su sistema „Smart Active“.

GEBERIT. Vonios kambario vienas svarbiausiu elementų yra unitazas, tačiau, norint, kad jis negadintų bendro minimalistinio ir estetiško dizaino, buvo pasirinktas itin kokybiškas unitazas iš serijos „Geberit Acanto“. Prie jo priderintas potinkinis bakelis „Geberit Sigma“ ir sulig sienos paviršiumi montuojamos vandens nuleidimo mygtukas „Geberit Sigma70“, todėl nesutrikdo dizaino harmonijos.

THINK LIGHT. Svetainės, virtuvės, valgomojo, holo erdvėse bendrajam apšvietimui naudojami įleidžiami, priglaistomi ir kraipomi šviestuvėliai iš prekių ženklo „Tal“ („Nobel Sferos Leaf“). Įleisti į lubas jie tarsi pranyksta ir leidžia išlaikyti lygias ir estetiškas lubas. Darbo kambario ir miegamojo erdvėse bendrajam apšvietimui naudojamos įleidžiamos bėgelių sistemos su skirtingų tipų šviestuvėliais iš prekių ženklo „Moltuce“ asortimento („Log Out Track“, „Go Track“). Ši sistema leidžia keisti ne tik šviestuvėlių tipą, vietą, bet ir šviesos srauto kryptį. Visose spintose ir lentynose įmontuotas paslėptas LED apšvietimas, kuris yra funkciškai patogus bei estetiškai patrauklus akiai.

Cubo Studio | Karolina Mažonaitė

Cubo design studio | Dizainerė Karolina Mažonaitė | Tel. 8 67 721 711 | gkcubostudio@gmail.com | „Instagram“: gkcubostudio