MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Daina Petravičė

Balsai:
0

Žmogaus prigimtis diktuoja, kad mes esame linkę į natūralias tekstūras, tokias kaip medis, akmuo ir metalai. Gamtos priartinimas ir jos elementų panaudojimas biure prisideda prie darbuotojų gerovės. Kai darbuotojai uždaroje patalpoje praleidžia apie aštuonias valandas per dieną, augalai ne tik padeda išvalyti orą ir gerina sveikatą, bet ir suteikia biurui gyvybiškumo. Šis interjero dizaino principas yra žinomas kaip „Biophilic Office Design“.

Mano interjero dizaino koncepcija kurta remiantis šio dizaino principais. Tai biuras urbanizuotoje visuomenėje, šiame biure žmogus turi galimybę būti arčiau gamtos. Naudojant įvairius interjero elementus ir tekstūras, perteikiama biuro interjero koncepcija – natūralumas ir gamtiškumas. Interjeras buvo kuriamas atsižvelgiant ir į tai, kad darbuotojams būtų suteikta patogi erdvė darbui, kad jie biure būtų laimingi, sveiki ir kūrybingi.

Produktų pasirinkimas

NARBUTAS. „Motion“ stalų sistema „stok ir sėsk“ suteikia galimybę pakeisti poziciją iš sėdimos į stovimą. Pakeitus darbo poziciją, pagerėja kraujo apytaka ir pailsi raumenys. Pasirinktos darbo kėdės „Wind“ turi ergonominių savybių: reguliuojamo aukščio permatoma juosmens atrama dėl silikono savybių prisitaiko prie darbuotojo nugaros formos.

INTERJERO LINIJA. Grindų paviršiams buvo naudojamos kolekcijos „Signature“ cemento efekto grindys „Worn concrete“ ir puikiai perteikiančios natūralaus medžio tekstūrą bei spalvą grindys „Natural Limed Oak“ iš kolekcijos „Amtico wood“.

GAJA DECOR GROUP. Interjere buvo naudojami 100 proc. natūralūs „Gaja Décor Group“ augalai, kurie ne tik puošia interjerą ir valo orą, bet ir veikia kaip garso izoliacija tarp atskirų biuro erdvių.

ELMO LIGHT. Visame biure naudojamos energiją tausojančios šviesos diodų (LED) lempos. Virš darbo stalų parinktos „Magnum“ linijinės lempos. Magnetinis linijinis modulis skleidžia dienos šviesą ir pabrėžia biuro interjero detales.

STIKLITA VILNIUS. Juodo metalo ir stiklo dušo kabina buvo naudojama tiek vyrų, tiek moterų dušuose. Dėl didelio spalvų ir tekstūros pasirinkimo stiklo elementai buvo sėkmingai integruoti konferencijų ir susitikimų kambariuose.

DOMUS LUMINA. Norint suteikti privatumo biuro erdvėje, konferencijų ir susitikimų kambariuose buvo integruoti automatiniai karnizai su užuolaidomis. Daugiafunkcėje erdvėje buvo naudojamos automatinės ritininės užuolaidos. Abu sprendimai – išmanūs, patogūs naudoti, derantys prie pasirinkto biuro dizaino.

GROHE. „Grohe“ įrenginiai buvo naudojami tiek tualetuose, tiek dušo kambariuose. Duše parinktas „Euphoria system 310“ termostatinis dušo įrengimas, kuris yra ne tik labai stilingas, bet ir užtikrina saugumą: pasikeitus vandens slėgiui, vanduo išlieka iš anksto pasirinktos temperatūros. Maišytuvas „Essence“ buvo pasirinktas dėl integruotos „EcoJoy“ funkcijos, kuri leidžia nepakenkiant našumui sumažinti vandens suvartojimą iki 50 procentų.

INTERJERO SALA. Tiek vyrų, tiek moterų vonios kambariuose naudojami „Noken“ sanitariniai tualetai iš kolekcijos „Mood,“ pasirinkti prie jų derantys praustuvai iš „Systempool“ kolekcijos „Modul“. Juodi plieniniai rėmai suteikia išskirtinumo ir pratęsia juodo rėmo tematiką interjere.

JUNG. Norint skatinti darbuotojus neužsisėdėti vienoje vietoje, nuolat judėti ir keisti darbo aplinką, „Jung“ elektros jungtys įrengtos visoje biuro erdvėje. „Brass LS 990“ jungtys naudojamos darbo kabinose, virtuvėje, poilsio erdvėje ir kitur. Dėl ypatingo dizaino ir tinkamai parinktų spalvų jungtys puikiai įsilieja į interjerą ir sukuria harmoningo dizaino biuro patalpoje pojūtį.

ECOPHON. Siekiant užtikrinti, kad biuro darbuotojai bendrojo naudojimo erdvėse netrukdys vieni kitiems, biure integruotos garsą sugeriančios akustinės plokštės sienoms. Pasirinkti „Akusto One“ įvairiai pritaikomi mažesnių matmenų garso sugerties elementai pagaminti iš didelio tankio mineralinės vatos. Biure matoma plokštės pusė – „Menthol“ spalvos stiklo pluošto audinys „Texona.“

Daina Petravičė

Interjero dizainerė www.dainainteriordesign.com