Julija Naradauskaitė Brunickė

Balsai:
113

VIZIJA

„Namas X. Projektas – inovacija“

Interjeras traukia akį savo erdviškumu ir prabangiu dekoratyvumu. Interjere susipina pastelinių, nude atspalvių paletė drauge su ryškiomis gamtos spalvomis. Balduose daug natūralios medienos paviršių, kurie organiškai sąveikauja su šlifuoto aukso detalėmis bei gaiviais ir prabangiais gamtos atspalviais. Interjeras alsuoja subtilia prabanga, neperžengdamas saikingumo ir estetikos ribos.

Šio namo interjero koncepcija yra novatoriška, futuristinė, funkcionali, moderni ir estetiška. Norėjosi visus šiuos dalykus sujungti į vieną visumą ir išgryninti pačius svarbiausius ir ašinius dalykus. Tai būtent pavyko padaryti naudojant JUNG technologinius sprendimus, „Grohe“, „Medžio apdaila“, „Cosentino“, „Laufen“, „Sapa“, „Vilniaus EJOTRA“ ir t. t.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

JUNG. Metaliniai „Jung LS 990“ jungikliai yra antibakteriniai, kas labai aktualu šiomis dienomis, taip pat jie turi gražų estetišką dizainą, kuris dera visame bendrame interjere.

SAPA. Aliuminio profilis „SAPA Thermo 86“ – tai naujos kartos šilto aliuminio sistema, tinkanti ir puikiai panaudota lauko durims ir langams.

COSENTINO. „Silestone®“ „Eternal Marfil“ paviršiai pasirinkti virtuvei ir vonios kambariui, nes „Silestone®“ „Cosentino“ – pasaulinio masto dirbtinio kvarco akmens lyderis. Dirbtinio akmens sprendimus sudaro daugiau kaip 90 proc. natūralaus kvarco. Ši aukštųjų technologijų sukurta medžiaga yra labai atspari dėmėms, smūgiams, įbrėžimams ir karščiui. „Silestone®“ gaminamas naudojant technologiškai pažangų procesą „N-Boost“, kuris leidžia lengvai valyti ir prižiūrėti dirbtinio akmens kvarco paviršių, taip pat pasižymi plačia spalvų palete ir spalvų ryškumo intensyvumu. „Silestone®“ dirbtinio kvarco akmens paletę sudaro daugiau nei 90 spalvų, keturios tekstūros ir keli skirtingi formatai.

MEDŽIO APDAILA. Projektui pasirinktas dvisluoksnis parketas „Boen Prestige Ąžuolas Nature“, nes buvo noras turėti medines grindis, klotas „eglute“.

LAUFEN. Vonios kambariui pasirinkta LAUFEN kompanijos „Ino kolekcija“. Ši kolekcija – tai tarsi nauja klasikinių praustuvo formų interpretacija. Inovatyvi kolekcija meistriškai panaudoja kūrybines LAUFEN „SaphirKeramik“ galimybes. Elegantiški, viliojantys ir kone besvoriai objektai, pasižymintys paprastomis linijomis, plonomis ir kartu be galo tvirtomis sienelėmis. Mūsų pasirinkimas – ant stalviršio montuojamas dubuo, taip pat aukštos kokybės vonios baldai.

VILNIAUS EJOTRA. „Twinson“ (kompozitinės) terasų dangos. Jų gamybai naudojama unikali technologija – medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių mišinys, kuris panaikina blogąsias ir išlaiko gerąsias medžio savybes. Taip gaunamos priežiūros nereikalaujančios, ilgaamžės – naudojamos, kol nusibosta, nes nieko joms nenutinka ir nereikia renovuoti.

GROHE. Dušui pasirinkta „Euphoria“ (260) dušo sistema, maišytuvas ir vonios aksesuarai. O virtuvėje panaudotas MINTA maišytuvas.

UAB „DUSĖTAI“. „Rigadin“ – svetainės komoda. Lova – „Bowie“. Projektui pasirinktas minkštas „Aliante“ kampas. Patiko modelis ir spalvų pasirinkimas. Galėjome rinktis iš itin plataus apdailos ir audinių asortimento.

DARKSIDEWOOD. „TEAK“ EGLĖ. Šiam projektui pasirinkta eglė, nes ji yra itin populiari dėl šios medienos elastingumo, atsparumo ir plataus panaudojimo galimybių. Į ją puikiai įsigeria dažai ir lakas. DARKSIDEWOOD TEAK deginimo metodu paruošta eglės mediena palieka stiprų, šildantį įspūdį – išryškėja natūralus šio medžio grožis ir reljefas.

VITTALI. EUROKRAAB – kontūrinių lubų sistema. „Eurokraab“ leidžia sukurti įtempiamąsias lubas, vizualiai nesiskiriančias nuo gipskartonio lubų. Gaminamas iš tvirto aliuminio, pasižyminčio atsparumu neigiamiems veiksniams ir ilgaamžiškumu. Darbo pabaigoje gaunamas visiškai lygus tarpelis, nereikalaujantis jokių apvadų, sujungimo vietoje atsiradęs nedidelis šešėlis sudaro įspūdį, kad lubos išvis nėra pritvirtintos.

Julija Naradauskaitė Brunickė

Interjero dizainerė, studija „IJANdesign“ Julija Naradauskaitė Brunickė, jnaradauskaite@gmail.com, info@ijandesign.com + 370 655 60 557