„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

„DAStudio“

Balsai:
99

VIZIJA

Ateities namai – namai, kurie pavaldūs žmogui. Sukuria darnų ryšį su gamta, todėl žmogus savo erdvėje gali visiškai atsipalaiduoti, be to, yra išmanūs – palengvina šiuolaikinio žmogaus kasdienybę. Projekto architektūra diktuoja aštrių ir apvalių, švelnių formų harmoniją. Namas pastatytas šlaitiniame reljefe, apsuptas pušyno, su didžiuliais vitrininiais langais, įsileidžiančiais gamtą į interjerą. Todėl ir interjere dominuoja ramios, žemiškos spalvos, natūralios apdailos medžiagos ir audiniai, formų ir tūrių samplaika, taip pat įdiegti šiuolaikiški išmaniojo namo sprendimai.

JUNG. Šie išmanieji namai valdomi skirtingas namo funkcijas sujungiant į bendrą JUNG KNX išmaniojo namo sistemą. Ji apima šildymą, apšvietimą, ventiliaciją ir signalizaciją. Programuotus prietaisus valdyti ypač lengva ir per jutiklinius monitorius, ir telefonu ar internetu. Taip pat interjere naudojami trumpalaikės mados vėjams ir tendencijoms nepavaldūs „LS Zero“ dizaino jungikliai.

GAJA DECOR. Projekte dar labiau sustiprinti gamtos pojūtį leidžia panaudoti stabilizuotų augalų sprendimai. Stabilizuotų augalų siena iš abejų pusių apsupa virtuvės baldą ir tampa patalpos puošmena. Taip pat stabilizuoti augalai panaudoti stiklo sienoje, kuri atskiria miegamojo kambario dalį nuo vonios erdvės. Kambario pusėje augalai slepia sienelę, kurioje paslėpti dušo vamzdžiai.

GROHE. Virtuvėje naudojamas maišytuvas „Grohe Blue“, kuris tiekia filtruotą, gaivų, prireikus ir gazuotą vandenį. Pagrindiniame namo vonios kambaryje pasirinkti maišytuvai iš kolekcijos „Grohe Plus“.

LAUFEN. Atsižvelgiant į namo diktuojamas formas, pasirinkti ovalūs praustuvai iš kolekcijos „Kartell by Laufen“ bei laisvai pastatoma vonia iš kolekcijos „Laufen Pro“. Naudojamas pakabinamas unitazas „Cleanet Riva“.

KAMĖ. Vonios praustuvams pasirinkta pakabinama spintelė iš kolekcijos „Kamė City“.

GEROS GRINDYS. Pagrindinėse patalpose naudojamos trisluoksnės parketlentės „Sand Grey Favorit Ažuolas“. Parketlenčių raštas ypač natūralus: šakų pasikartojimai, įvairesnis spalvingumas.

ARTFIKSA. Virtuvės zona išskirta ryškesnėmis žemės spalvų ir raštų plytelėmis iš kolekcijos „Vanity“. Vonios zonai pasirinktos ramesnio kolorito plytelės „Ess Nero“.

DIMENSE. Sienoje už miegamojo lovos, kuri skiria kambarį nuo įeinamos drabužinės, sukurtas dekoras, panaudojant tapetus „Dimense Decor“, kurie taip pat turi švelnių, lenktų formų.

THINK LIGHT. Apšvietimo sprendimai turi didelę įtaką bendram namų jaukumui, kuriamai nuotaikai bei visapusiškam funkcionalumui. Šiame projekte panaudoti šviestuvai iš gamintojo „Flos“ kolekcijų „Kap“, „Light Shadow“, „IC Light Suspension“.

RENVERSA. Daug jaukumo interjere suteikia tekstilė, todėl projektui pasirinktos masyvios, tankaus audinio naktinės užuolaidos, kurios ne tik puošia, bet ir padeda kontroliuoti tiesioginę šviesą, sklindančią pro vitrininius namo langus.

EASE BALDAI. Projekte valgomojo zoną papildė valgomojo kėdės iš “Soft Soda” kolekcijos. Svetainės erdvėje minkštieji SITS gamintojo baldai iš “Jenny” kolekcijos. Miegamajame ovalus pufas iš “Bolero” linijos.

EQUITONE. Namo fasadui panaudotos fasado plokštės „Equitone“, leidžiančios įgyvendinti sudėtingas fasado formas. Tai išskirtinė medžiaga, kuri eksterjerui suteikia ne tik lengvumo pojūtį, bet ir patvarumo bei ilgalaikiškumo.

„DAStudio“

Dovilė Aukštikalnė, „DAStudio“, www.dastudio.lt, dovile.dastudio@gmail.com. Tel.nr.: 869187393