NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

DEIMANTĖ ULECKYTĖ

Balsai:
0

Modernus gamtos apsuptas „NAMAS X“ projektas Alytaus priemiestyje – tobulas prieglobstis poilsio ir ramybės išsiilgusiam žmogui.

Šiaurinėje namo dalyje visiškai atsisakėme langų. Tačiau svetainės zonoje, orientuotoje į pietus, atsiveria erdvė per du namo aukštus su panoraminiais langais į lapuočių mišką. Langai, esantys pietinėje namo pusėje, yra vienas svarbiausių energiškai efektyvaus namo reikalavimų. Darbinėje zonoje, šalia fotostudijos, įrengtas liftas palengvina patekimą į antrą namo aukštą. Iš jo galima patogiai matyti visą svetainės zoną ir patekti į kitas namo patalpas.

Pagrindiniu vonios kambario akcentu pasirinkta 6 mm grūdinto stiklo ypatingos kokybės BALTIJOS BRASTOS dušo kabina „Dora“, išsiskirianti ilgalaikiškumu, sandarumu ir praktiškumu. Kadangi stiklas padengtas technologija „Greiti lašai“, jo priežiūra yra visiškai nesudėtinga ir patogi naudoti kasdien.

Pagrindinės svetainės zonos nestandartinio dydžio langams dengti pasirinktos AUDRINETA vienspalvės lengvo audinio dieninės bei nepraleidžiančios šviesos (angl. blackout) naktinės užuolaidos erdvei suteikia išskirtinio rafinuotumo, sukuria prabanga ir savitumu alsuojančių jaukių namų atmosferą.

Išskirtinis dizainas ir nepriekaištinga kokybė lėmė serijos GROHE „Essence“ modernių chromuotų vandens maišytuvų pasirinkimą. Prie jų derinome netaisyklingo lanko formos dušo sistemą su termostatiniu maišytuvu „Grohe Euphoria“.

Siekiant maksimalios estetikos bei vientisumo unitazui ir bidė tvirtinti pasirinkta GEBERIT unitazo „Duofix Basic“ ir bidė „Duofix“ potinkinės sistemos rėmai. Pasirinktas serijos „Bolero“ chromuotas vandens nuleidimo mygtukas.

Pirmo aukšto eksterjero apdailai naudotos ETERNIT didelio gabarito cementinės plokštės „Tectiva TE20“. Stogo danga dengta serijos „Dacora“ pluoštinio cemento plokštelėmis.

Šiam projektui pasirinktas vertikalus keleiviniS ŠIAULIŲ LIFTO tipo keltuvas „SL400“, kuriam pagaminti naudotos aukštos kokybės medžiagos. Liftas yra pritaikytas bet kokios kategorijos keleiviams, įskaitant neįgaliuosius su vežimėliais ar sutrikusio regėjimo asmenis.

Nepamirštant tokių aspektų kaip komfortas, saugumas, ekonomiškumas, pasirinktas išmaniojo būsto valdymas su patikima JUNG KNX sistema. ŠI sistema suteikia galimybę sujungti apšvietimo, šildymo, oro kondicionavimo, daugialypės terpės, saugos ir kt. įrangą į centralizuotą valdymo sistemą ir patogiai ją valdyti.

Pasirinktas „Samsung AR7000_L“ visiškai naujas, novatoriškas oro kondicionieriaus modelis. „Trikampis dizainas“, „Digital Inverter“ ir „Smart Wi-Fi“ funkcijos užtikrina greitesnę, tolesnę ir platesnę oro cirkuliaciją namuose. Būtent šis modelis pasirinktas dėl skaitmeninio inverterio, kuris užtikrina pastebimai didesnį energijos efektyvumą patalpose.

DEIMANTĖ ULECKYTĖ