DIZAINERĖ GINTARĖ JARMALAVIČIŪTĖ

Balsai:
2

Projektuotas vonios kambarys yra vientisas, tačiau su tikslingai atskirtomis zonomis. Vonios atpalaiduojamoji zona atskirta nuo dušo ir WC zonų. Tačiau kartu visos erdvės sujungtos taip, kad bet kokio amžiaus žmogus galėtų laisvai judėti ir komfortiškai jaustis vonios kambaryje. Patalpą didina ir suteikia erdvės pojūtį dideli vitrininiai langai, veidrodžio intarpas bei didelio formato plytelės „Slimtech“, pagamintos „Lea Ceramiche“.

Pasirinkta kolekcija „Lines and Waves“ yra artima gamtos motyvams, todėl dera su pro langą matomu vaizdu bei spalvota gamintojo „Villeroy & Boch“ produkcija.

Vonios kambariui pagyvinti pasirinkta „Villeroy & Boch“ naujiena – pavasariškos gaivos spalva džiuginantys praustuvai „Artis“. Tokia pati – mėtų – spalva parinkta ir pastatomai „Villeroy & Boch“ voniai. Prie bendros stilistikos dera ir „Villeroy & Boch“ klozetas bei bidė „Venticello“.

„Tece“ klozeto bei bidė rėmai paslėpti sienoje ir uždengti plytelėmis „Slimtech“. „Tece“ nuleidimo mygtukas, kaip ir dušo latakas, parinkti neutralios stilistikos, kad lengvai įsilietų į bendrą vonios kambario nuotaiką.

DIZAINERĖ GINTARĖ JARMALAVIČIŪTĖ