„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

„Dizaino kampu“

Balsai:
94

VIZIJA

Šiais laikais visuomenė išgyvena vis naujus išbandymus ir daugumos darbo vieta tampa namai. Juose praleidžiama vis daugiau laiko, todėl atsiranda vis didesnis poreikis projektuoti išmanią ir komfortišką aplinką, kurioje gera gyventi. Būstų kūrėjai ne visada tai išpildo ir dažnai seka kiekybines tendencijas, tad susiduriame su originalumo ir inovatyvumo stoka. Mūsų ateities namo vizija – originalus, erdvus, išmanus būstas, kuriame svarbus ne tik patogumas ir maksimalus poreikių patenkinimas, bet ir estetiškumas, užtikrinantis geriausią patirtį gyvenamojoje aplinkoje.

ARTFIKSA. Vonios kambario apdailai pasirinkta prekių ženklo „Keratile“ akmens masės plytelių danga „Quito“, kuri yra atspari šalčiui.

DIMENSE. Svetainės sienų pagyvinimui naudojamas „Dimense Decor“ sienų dekoras su 3D efektu.

EASE BALDAI. Moderniam namo interjerui pasirinkome „Mobitec” baro kėdes PAMP ir minkštasuolius BOLERO.

EQUITONE. Namo fasadui naudojama linijinės struktūros, unikali 3D formuota medžiaga „Equitone Linea“.

GAJA DECOR. Vonios kambario nišose naudojamos stabilizuotų samanų kompozicijos, suteikiančios erdvei natūralumo ir ryškumo.

GEROS GRINDYS. Svetainės ir virtuvės apdailai pasirinkta vinilinė danga „Tarkett Starfloor Click 55 Plus“ su ąžuolo tekstūra ir „Alpine White“ atspalviu.

GROHE. Šio namo virtuvės interjerui parinktas elektrinis vienos svirties virtuvės plautuvės maišytuvas „Minta Touch“ su ištraukiama žarna, vandens taupymo funkcija ir vandens tėkmės aktyvavimo funkcija prisilietimu. Vonios kambario interjerui panaudota modernaus dizaino „Rainshower 310 Mono“ kvadratinė dušo galvutė su vandens taupymo ir kalkių valymo funkcijomis.

JUNG. Modernus ir komfortiškas namas negalėtų apsieiti be išmaniosios sistemos, su kuria kiekviename namo kambaryje galima valdyti įvairias funkcijas. Išmanioji sistema KNX leis lengvai valdyti apšvietimą, namų mikroklimatą, temperatūrą, žaliuzes ir kitus parametrus. Todėl visame name įrengti dizaino serijų A 550 ir LS 990 jungikliai bei kištukiniai lizdai, KNX jutikliniai jungikliai F 50, kurie savo minimaliu dizainu puikiai įsilieja į interjerą.

KAMĖ. Vonios kambario interjerui parinkta dušo sienelė Nr. 12, juodos dušo maišytuvo rankenėlės SH2/BL, veidrodis su apšvietimu „Grace“ ir vonios baldai „D-Line“ su stalviršiu „Slim HPL“.

LAUFEN. Vonios kambariui pasirinkome bidė maišytuvą su šonine svirtele iš „Curveprime“ kolekcijos bei laisvai pastatomą vonią su reljefu „Sonar“, bidė ir praustuvo maišytuvus iš „Kartell By Laufen“ kolekcijos.

RENVERSA. Projekte naudojamos dieninės užuolaidos, vonios kambariui suteikiančios jaukumo ir privatumo jausmą.

THINK LIGHT. Apšvietimas yra viena svarbiausių interjero detalių, kuri gali sukurti nuotaiką, didinti produktyvumą ar padėti atsipalaiduoti ir t.t. Be viso to labai svarbus yra šviestuvų dizainas, tad pasirinkome „Think Light“ atstovaujamų prekių ženklų šviestuvus – „Sattler – Avveni Downlight Pure“, „Loum Light – Algae L Pd, Arkade System, Divo Pd, Sator Square R“.

„Dizaino kampu“

Eksterjeras – Dorotė Granickaitė, interjeras – Kotryna Garbaliauskaitė