„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Dizaino studija „AD interjerai“

Balsai:
70

VIZIJA

Mūsų ateities namų interjero vizija išsiskiria aiškiomis plastinėmis linijomis, natūraliomis spalvomis ir tekstūromis, paslėptu nematomu apšvietimu, kai dekoru tampa natūrali šviesa, kontrastinės faktūros ir gamtos motyvai.

Techninis išpildymas atitinka visus šiuolaikinės visuomenės reikalavimus: inovatyvūs sprendimai, patogumas ir aukščiausio lygio komfortas, leidžiantys mėgautis visais įmanomais išmaniojo namo pranašumais, rūpintis aplinka ir taupyti išteklius.

Estetika, praktiškumas ir efektyvumas – trys raktiniai žodžiai, kalbant apie inžinerinius sprendimus, apdailos medžiagų pasirinkimą, santechniką, apšvietimo šaltinius ir baldus.

Modernaus namo įrengimui reikia atsakingo gamintojų pasirinkimo. Modernūs, patikimi produktai ir sprendimai – raktas į sėkmingą projekto išpildymą. Todėl šiai koncepcijai įgyvendinti buvo pasirinkti tie gamintojai, kurie skiria ypatingą dėmesį inovacijoms, efektyvumui, patogumui bei estetikai.

JUNG. Šiam projektui buvo parinkta į ateitį orientuotų namų automatizuoto valdymo sistemų ir griežtų linijų jungiklių serija „LS 990“. Šios išmanios namo funkcijos sujungtos į bendrą tinklą su išmaniąja KNX sistema ir valdomos centralizuotai. „Jung“ išmanieji jutikliniai ekranai suteikia galimybę į sistemą integruoti įvairias multimedijos sistemas, sukurti įvairius gyvenimo scenarijus, o tai atveria daug papildomų galimybių šeimininkams mėgautis gyvenimo kokybe ir komfortu.

GROHE. Tobulas lakoniškas dizainas, ypatingas padengimas, patogus valdymas – tai, ko reikia moderniam ir patogiam namui. Išskirtinio dizaino ir nepriekaištingos kokybės vonios ir virtuvės maišytuvai – tai aukščiausio lygio dizaino standartas, kuris palengvins kiekvieno gyvenimą. Projekte panaudota ir „Grohe Sense Guard“ – pažangioji vandens kontrolės sistema, kuri prižiūri vandens srautą, slėgį ir temperatūrą vamzdžiuose 24 val. per parą. Naudojantis savo išmaniuoju telefonu, galima sužinoti viską apie vandens situaciją savo namuose.

THINK LIGHT. Apšvietimas – tai ne tik priemonė įveikti tamsai. Teisingi apšvietimo sprendimai yra galingas įrankis, suteikiantis erdvėms norimą atmosferą ir išskirtinumą, leidžiantis sukurti ypatingą nuotaiką bei pabrėžti interjero unikalumą. Šiam interjerui buvo parinkti įvairios paskirties šviestuvai, kurių intensyvumas gali būti reguliuojamas. Puikus sprendimas – maksimaliai išnaudoti paslėpto apšvietimo pranašumus.

RENVERSA. Ypatingam interjerui reikia stilingų bei kokybiškų medžiagų, todėl jos parinktos iš patikimų, ypatingu dizainu išsiskiriančių gamintojų. Audinių spalvos ir tekstūra išsiskiria lakoniškumu, puikiai sušvelnina minimalistinio interjero griežtumą. Audiniai lengvai prižiūrimi ir plaunami, o elektroninis užuolaidų valdymas įdiegtas į išmaniojo namo sistemą.

LAUFEN. Vonios kambaryje svarbu ne tik grožis ir emocijos, bet ir kokybė, todėl potinkinės sistemos ir santechnika parinktos iš vieno patikimiausių pasaulyje gamintojų.

ARTFIKSA. Šio gamintojo apdailos medžiagos – puikus kokybės, kainos ir praktiškumo santykis. Plytelės, panaudotos šiame projekte, yra ilgalaikė apdaila, kuri neišeina iš mados ir kuriai nereikia specialios priežiūros.

DIMENSE. Šio gamintojo sprendimas – galimybė turėti unikalų dizainą savo interjere. Sienų danga gali būti sumodeliuota individualiai ir pritaikyta bet kokiam paviršiui.

EQUITONE. Naujo aukšto fasadui buvo naudojama „Equitone [linea]“ 3D formuota medžiaga, kurios spalva LT 20.

GAJA DECOR. Interjere įkomponuoti didesni deriniai iš stabilizuotų augalų – tai ilgalaikis, unikalus, šiuolaikiškas dekoro elementas, kuris pagyvina erdvę ir suteikia jai išskirtinumo.

GEROS GRINDYS. Grindų danga, parinkta šio projekto miegamojo kambariui, sušvelnina gana intensyvų sienų dekoro ritmą ir šaltesnius atspalvius. Medis – visada puikus sprendimas, norint jaukesnių ir natūralesnių apdailos medžiagų.

KAMĖ. Sanitarinis mazgas primena prabangaus SPA kambarį. Lakoniško ir unikalaus dizaino, kuriam puikiai priderinti minimalistiniai praustuvai su spintelėmis ir dušo sienelė. Kokybiškos medžiagos, švarios formos ir lengva priežiūra – viskas, ko reikia vonios kambario erdvėje.

Dizaino studija „AD interjerai“

ANA DRUTEL, REDA MISIULYTĖ; dizaino studija „AD interjerai“ 8 686 56 390; ana_dru@yahoo.com; www.adinterjerai.lt