„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Dizaino studija „Stilingas būstas“

Balsai:
69

VIZIJA

Namai – tai erdvė, kuri mums suteikia komforto, šilumos, saugumo pojūtį. Šiam projektui parinktos medžiagos sustiprina šį jausmą. Patalpos suprojektuotos taip, kad žmogui jose būtų patogu judėti, dirbti ir ilsėtis. Dėl pritaikytų išmaniųjų technologijų namo gyventojai galės daugiau laiko skirti sau, savo šeimai. Ypatingas dėmesys skiriamas vonios kambariui. Šioje erdvėje parinktos medžiagos, baldai ir įranga atspindi estetiką ir ergonomiškumą.

ARTFIKSA. Vonios sienoms ir grindims parinktos didelio formato plytelės iš kolekcijos „Dakar“. Baltos ir mėlynos spalvų plytelių derinys suteikia voniai švelnumo, bet kartu ir modernumo.

DIMENSE. Svetainės sienos puošybai parinktas dažomasis dekoras su augalų lapų raštu.

EASE BALDAI. Kokybišką poilsį garantuoja sofa iš kolekcijos „Sits“. Sofa parinkta U formos, kad užpildytų erdvę ir galėtų susiburti visa šeima bei atvykę svečiai. Virtuvėje parinktos „Mobitec“ gamintojo kėdės iš „Shanna“ kolekcijos.

CEDRAL. Fasadui naudotos apdailos dailylentės „Cedral Click“ su liežuvėliu bei grioveliu ir šiuolaikine plokščia apdaila. Pasirinkta nakties vandenyno C18 spalva.

GAJA DECOR GROUP. Stabilizuotų augalų kompozicija projektuojama vonioje. Tai pagrindinis vonios akcentas, kuris sustiprina ryšį su gamta: gulint vonioje galima stebėti žaliąjį paveikslą arba žvelgti pro langą į supančią aplinką.

GEROS GRINDYS. Renkantis produktus, svarbiausia kokybė ir tvarumas. Svetainės, virtuvės ir miegamųjų grindų apdailai pasirinktos tikros ąžuolo medienos trisluoksnės parketlentės „Haro Plank“. Spalva „White Barroque Selectiv 4v“.

GROHE. Idealiam namui reikalinga nepriekaištinga kokybė, todėl rinktasi „Grohe“ įranga. Projekte naudojami vonios ir virtuvės praustuvų maišytuvai, bidė dušelis, rankšluosčio laikikliai, unitazo nuleidimo mygtukas. Inovatyviam įvaizdžiui sustiprinti parinkta plataus purškimo perimetro dušo galvutė.

JUNG. Išmaniajam namui išmanūs pasirinkimai. Visų patalpų apšvietimui, temperatūrai valdyti pasirinkta JUNG KNX sistema. Miegamuosiuose prie lovos įmontuojami elektros kištukai su USB įkrovikliu telefonui ar kitam elektros įrenginiui. Saugumui užtikrinti įdiegiama sistema „Smart Visu Server“.

KAMĖ. Vonios spintelės paviršiai ir aksesuarai parinkti iš kolekcijos „City“.

LAUFEN. Vonios kambaryje pasirinkta laisvai statoma apvali vonia, kuri puikiai dera su apvalinta siena. Šalia statomas grindinis maišytuvas su padėkliuku. Apvalių formų praustuvai ir unitazas priderinti prie vonios dizaino.

RENVERSA. Patalpose jaukumui sukurti naudojamos dieninės užuolaidos iš katalogo „Deko-New“. Miegamuosiuose parinktos naktinės užuolaidos. Kokybiškos medžiagos užuolaidos vonioje sustiprina prabangos jausmą.

THINK LIGHT. Projektuojant vonias pasirinkti aukštos kokybės aukso spalvos kabantys šviestuvai „C-yl“, puikia derantys prie interjero detalių. Likusiose erdvėse montuojami šviestuvai „Spot 131“ ir įleidžiamieji LED šviestuvai.

Dizaino studija „Stilingas būstas“

Dizaino studija „Stilingas būstas“: dizainerės Gintarė Bendoriūtė, Karolina Gerikaitė. El. paštas: info@stilingasbustas.lt, tel. +370 623 51 987, www.stilingasbustas.lt