MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Dmitrij Borodin

Balsai:
0

Projektuojamas biuras yra verslo centre „3 Burės“. Interjeras – šiuolaikiškas, modernus. Jis puikiai tiktų draudimo ar nekilnojamojo turto įmonei. Atsižvelgiant į tai, buvo skirstomos zonos bei parinkti akcentai. Biure suprojektuotos trys konferencijų salės, vadovo kabinetas, valgomojo zona su virtuve bei darbo erdvė principu „Open office“. Patalpose sistemingai išdėstytos nedidelės zonos pasitarimams, pokalbiams su klientais ar tiesiog pabūti vienam su savo mintimis. Interjere dominuoja šiuolaikiškos natūralios spalvos, medis, akmens tekstūra, taip pat gausu augalų ir žalumos. Tai kuria lengvą ir kartu solidų įvaizdį, kuris visada bus madingas.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

DOMUS LUMINA. Parinktos medinės horizontaliosios žaliuzės langams išsiskiria labai lengva priežiūra, puikiai atrodo, yra patvarios. Taip pat puikiai sulaiko karštį ir šaltį.

ELMO LIGHT. Darbo stalams apšviesti naudotas šviesos diodų linijinis šviestuvas. Konferencijų salėje, valgomojo erdvėje bei koridoriuose – apvalūs pakabinamieji šviestuvai „Regallo“.

GAJA DECOR GROUP. Biure didelis dėmesys skiriamas augalams, žalumai. Žaliasis dekoras, skandinaviškos samanos sušvelnina griežtas architektūrines formas, suteikia jaukumo.

GROHE. Biuro virtuvėje panaudota vandens sistema „Grohe Blue Professional Chilled and Sparkling“ su maišytuvu, kuri leidžia gerti mineralinį vandenį tiesiai iš čiaupo.

INTERJERO LINIJA. Visoje biuro erdvėje panaudotos kiliminės plytelės „Amtico Carpet“. Tokia danga puikiai sugeria garsą ir yra lengvai valoma.

JUNG VILNIUS. Projekte pasirinkta jungtukų ir elektros lizdų serija „Le Corbusier“ LS 990.

NARBUTAS. Darbo erdvėje naudojami funkcionalūs biuro baldų sistemos stalai „Air“. Darbo ir konferencijų kambariuose pasirinktos kėdės „North Cape“.

INTERJERO SALA. Sanitariniame mazge panaudotas praustuvas „Noken“ iš kolekcijos „Pure Line“ bei klozetas iš serijos „Mood“. Lifto šachtos apdailai parinkta akmens imitacija „Silver Wood Classic“.

ECOPHON. Patalpų akustikai gerinti panaudotos mineralinės vatos lubų plokštės „Ecophon Focus Dg“. Jos puikiai sugeria garsą ir dėl didelio spalvų pasirinkimo lengvai pritaikomos prie biuro interjero.

Dmitrij Borodin

Architektas www.dimarch.lt