MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Dmitrij Borodin

Balsai:
0

SPA viešbutis – moderni erdvė poilsiui, kuri perkelia pavargusį miesto žmogų į kitą realybę, t. y. ten, kur vyrauja nesibaigianti šviesa, ramybė ir harmonija.

Viešbučio erdvės sudėliotos taip, kad jau nuo pat įėjimo atsiskleistų įdomūs, neįprasti erdvių rakursai ir jų persipynimai, pavyzdžiui, svečių priėmimo erdvė vizualiai susijungia su SPA erdve, todėl nuo pirmų sekundžių svečiai nuteikiami raminančiam poilsiui. Šias dvi erdves skiria ažūrinė sienelė ir per grindis nuo registratūros tekanti vandens juosta. O į vandenį nukreiptų prožektorių šviesa užpildo erdvę žaismingais atspindžiais.

Interjere panaudotos kontrastingos, bet natūralios spalvos ir akcentai, veidrodžiai, šiek tiek aukso detalių. Visa tai sukuria harmoningai prabangų interjerą.

SAMSUNG kondicionieriai užtikrina, kad klientų lūkesčiai būtų viršyti maksimaliai, tad bendroje erdvėje parinkti būtent šio prekių ženklo gaminiai, leidžiantys maksimaliai padidinti klimato valdymo našumą.

Vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo sistema šiuo atveju yra iš NIT. Šis prekių ženklas naudoja sertifikuotą, energiškai efektyvią įrangą tam, kad kiekvienas jaustųsi sveikai ir komfortiškai.

Taip pat buvo panaudotos 4 m aukščio DOMUS LUMINA fasadinės ritininės užuolaidos, kurios apsaugos pastatą užplūdus neįprastai karštam orui.
SPA zonoje ir sanitariniuose mazguose buvo pasirinkta išskirtinė LAUFEN keramika (kriauklės su spintelėmis, unitazai, pisuarai), kuri išsiskiria ypatingu dizainu bei yra ypač lengvai valoma. Tai leidžia užtikrinti pedantišką švarą, net esant dideliems žmonių srautams.

MUZIKOS EKSPRESO nematomos kolonėlės pasirinktos tam, kad sustiprintų poilsiautojų emocijas garsais. Jomis sklis rami meditacinė muzika ir gamtos garsai.

Šalia sofų bendrojoje zonoje pastatyti RB SOLUTIONS toršerai. Jie yra ypač stilingi ir puikiai tinka bendrajai erdvei, kurioje komfortiška ne tik sėdėti, bet ir skaityti.
Viešbučio registratūros ir laukiamojo grindims parinkta INTERJERO LINIJOS PVC danga „Amtico“. Ji imituoja natūralų akmenį, yra labai atspari, kas ypač svarbu tokiose vietose, kur didelis žmonių judėjimas.

GAJA DECOR GROUP samanų dekoracijos sustiprina natūralumo įspūdį ir puikiai tinka prie akmens, o JUNG modernūs jungikliai šviesai valdyti susilieja su bendru viešbučio stiliumi.

Į kambarius lankytojus kelia BALTIJOS LIFTAI, kurių ilgametė patirtis užtikrina maksimalų saugumą ir puikų estetinį vaizdą.

SPA zonoje panaudotas AKSINTERIER specialiai išpjautas apvalus profilis, tad virš kolonos puikuojasi apvalios formos įtempiamųjų lubų fragmentas.

Taip pat SPA erdvėje buvo panaudoti ir ypač stilingi GROHE laisvai pastatomi dušai. Jie pasitinka lankytojus išėjus iš persirengimo zonos, kviesdami nusiprausti prieš pasineriant į poilsį.

Dmitrij Borodin

Architektas www.dimarch.lt info@dimart.lt