MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Dovilė Sprudzanaitė

Balsai:
0

Projektuojama 4 žvaigždučių viešbučio registratūros ir bendros svečių priėmimo erdvės koncepcija su vonios kambariu. Pagrindinė interjero idėja buvo sukurti patogią ir inovatyvią erdvę.Interjere naudojamos įvairios medžiagos – metalas, akmuo, betonas, stiklas bei augalai – padeda sukurti ne tik paslaptingą, bet ir šiek tiek mistišką erdvę. Jos pagrindiniu akcentu tampa labirintas, kuriuo galima keliauti čia ir dabar. Leiskitės į kelionę labirintu, kuriame atrasite ramybę, harmoniją ir tylą.

AKSINTERIER. Laukiamojo zonoje naudojamos baltos blizgios lubos su įleistais šviestuvais „down light“. Tai yra praktiška, ugniai atspari ir ilgalaikė medžiaga, atitinkanti visus ekologinių standartų reikalavimus.

BALTIJOS LIFTAI. Atskirtoje zonoje projektuojami Mp katalogo liftai „SUPRA X13 Linen“, kuriais užtikrinamas greitas svečių judėjimas ir saugumas.

DOMUS LUMINA. Langai dengiami automatinio valdymo ritininėmis užuolaidomis DL 815 su kasetiniu mechanizmu.

GAJA DECOR GROUP. Interjero pagrindiniai akcentai – labirintai – formuojami iš skandinaviškų samanų. Šis produktas yra 100 % natūralus, ekologiškas, jam nereikia specialios priežiūros, yra puikus garso slopinimo elementas.

GROHE. Naudojamas išmanusis unitazas „GROHE Sensia® Arena“ su bidė funkcija. Vandens temperatūrą, srovės stiprumą, plovimo trukmę galima reguliuoti pagal poreikius.Projekte naudojama stiklo sienelė „Velvet Black“ apdaila ir klavišas „Skate Cosmopolitan“, pritaikyti muilo laikikliai su dozatorium.

INTERJERO LINIJA. Naudojama vinilinė grindų danga iš „Amtico Spacia“ kolekcijos „Stellar Black“ su integruota akustika.

JUNG. Laukiamojo zonos pertvarėlėse įleisti serijos „LS ZERO“ jungikliai dera prie lakoniško ir griežto interjero koncepto. Šie gaminiai nepastebinai susilieja su baldo pagrindu. Jungiklių viduje integruotos USB jungtys ir elektros lizdai.

LAUFEN. Naudojami gamintojo produktai: veidrodis (spalva „tangerine orange“), praustuvo maišytuvas, plautuvė (spalva balta, matinė), plautuvės metalinė atrama (spalva „matt black“), kėdutės (skaidri ir „tangerine orange“), tualetinio popieriaus laikiklis.

MEX. Į akis nekrintantis, tačiau neabejotinai jaučiamas komfortas. Kompanija, kuri viešbučio erdvėje užtikrina kokybišką garsą. Projekte pasirinkti garsiakalbiai „EVID FM6.2“.

NIT. Mikroklimato ekspertas. Šalia stiklinių vitrinų į grindis įmontuoti konvektoriai „Kampmann“ užtikrina veiksmingą šildymą, aušinimą, papildomą šildymą ir sulaiko šaltą orą.

RB SOLUTION. Projekte naudojami kavos staliukai „Užtemimas“, derinami su „Muuto“ minkštasuoliais „Oslo“.

SAMSUNG. Viešbučio erdvėje naudojami ant grindų pastatomi kondicionieriai „Samsung F-AF24DA“. Jie pasirinkti dėl gero oro paskirstymo, paprasto valdymo ir originalaus dizaino.

Dovilė Sprudzanaitė

Interjero dizainerė d.sprudzanaite@gmail.com