Du Namai

Balsai:
90

Inovatyvaus namo interjero projektas „Namas X“ yra pritaikytas šeimai, kuri neabejinga naujovėms bei komfortui namuose. Savo sprendimais siekiame ne tik funkcionaliai ir ergonomiškai apstatyti erdves, bet ir maksimaliai sukurti patogų gyvenimą namuose, kad buitis taptų malonia rutina, į kurią kiekvieną kartą norėtųsi sugrįžti po varginančios darbo dienos. Visos „Namo X“ interjero patalpos išsidėsčiusios per du inovatyvaus pastato aukštus. Įėję į jį iš holo, patenkame į erdvią svetainę, iš kurios pereinama į virtuvės zoną bei jaukią augalais apželdintą terasą su nuostabiu vaizdu į mišką. Ji šaltuoju metų laiku tampa tikru žiemos sodu, kuriame šeimininkai sutinka rytus su kava. Pakilus laiptais į viršų, pasitinka ramiais tonais apgaubtas miegamasis. Iš jo galima pasiekti vonios patalpą.

INTERJERO LINIJA. Pagrindinėms namų erdvėms pasirinkome „Amtico Signature“ vinilines dizaino grindis (LVT), imituojančias natūralų medį, „Oiled Pine AR0W7760“ (PVC). Dėl specialios sudėties šios grindys sunkiai atskiriamos nuo natūralių, tačiau yra labai atsparios dėvėjimuisi ir ilgalaikės.

VALVĖSTA. Žiemos sodui pagyvinti pasirinkome gamintojo „Millboard“ kolekcijos išskirtinę terasos dangą „Coppered Oak MDE176C“. Šį sprendimą pasirinkti pastūmėjo nepriekaištingos lentų savybės: patvarumas, atsparumas kerpėms bei samanoms, nesikartojantis medienos raštas. Pasirinkome šį produktą kaip vienkartinę investiciją.

GROHE. Naudojama išmani sistema „Grohe Sense Guard“, kuri, trūkus vamzdžiui, tą pačią akimirką išjungia vandenį ir apsaugo namus nuo galimų nelaimingų atsitikimų. Dušo zonoje pasirinktas termostatinis dušo komplektas „Grohe Rainshower System 210“, prie kurio derinome dailaus dizaino serijos „Atrio“ maišytuvus. Virtuvės zonoje plieninis maišytuvas „Essense New“ puikiai tinka su nerūdijančiojo plieno plautuve „Grohe K700“.

CLASSIC LINE DECOR. Kurtam „Namo X“ interjerui pasirinkome 59 mm aukščio modernaus dizaino grindjuostes SK-4009, kurios gražiai susilieja su sienų spalva, o laiptinės zonai dekoruoti ir modernaus stiliaus šviestuvams ant sienos pabrėžti naudojome luboms skirtus elektros lizdus CM-7040 iš „Classic Line Decor“.

JUNG. Namui valdyti pasirinktas universalus ir sumanus inžinerinės įrangos valdymas, pasitelkiant protingą sistemą KNX su išmaniuoju valdymo ekranu. Ji jungia ir valdo visus elektrinius namų prietaisus: apšvietimo, mikroklimato ir vėdinimo, šildymo, žaliuzių sistemų, temperatūros, saugos sistemų. Visame name naudojami prietaisai su ekranais, kuriuose patogiai pateikiamas grafinis vaizdas ir suteikiama valdymo galimybė. Name pasirinktas laikui nepavaldus LS jungiklių dizainas.

ISKU. Žiemos sodui (terasai) jaukumo suteikia pasirinktas aukštos kokybės polipropileno kilimas „Beja“. Jį palietus galima sudvejoti, ar tai ne tekstilė. Tokį kilimą pasirinkome dėl atsparumo pelėsiui ir drėgmei. Taip pat terasai pagyvinti pastatėme dekoratyvinę „Ciko“ palmę iš ISKU. Svetainę puošia prabangus, nesenstančio dizaino rankų darbo kilimas „Puro Grey“, ant kurio puikuojasi puikiai tarpusavyje derantys staliukai: „Gotham“ (prabangiu juodos spalvos akacijos medienos stalviršiu) ir apskritas kavos staliukas „Miles“.

THINK LIGHT. Kaip namų akcentą pasirinkome pagrindinį svetainės šviestuvą „Innermost-Facet“. Virtuvės zonoje pritaikėme nukreipiamų juodo aliuminio šviestuvų sistemą „2 Go+ Track“, kurią naudojant galima paprastai nukreipti prožektorius pageidaujama kryptimi. Šį sprendimą pasirinkome dėl aukštų lubų ir modernaus šviestuvų dizaino. Siekdami išlaikyti vientisumą, rinkomės to paties dizaino sieninius šviestuvus „Ben Round LED“. Jie vietą rado ir žiemos sodo terasoje. Miegamajame, vonios kambaryje ir virš virtuvės salos pasirinkome taip pat „Think Light“ siūlomų šviestuvų „Axolight Virtus“ kombinaciją. Miegamojo akcentinei sienai paryškinti naudojome modulinę paslėptą sistemą „Molto Luce Ride“, į baldus, norėdami pabrėžti linijų kontūrus, integravome šviesos diodų (LED) juostas.

GEBERIT. Vienu iš pagrindinių vonios akcentų pasirinkome „Geberint“ dvigubą net 120 cm ilgio praustuvą „Geberit iCon double washbasin 124120000“, klozetą „Geberit Smyle Square 500.208.01.1“ ir tos pačios kolekcijos bidė 500.209.01.1. Taip pat siekdami sukurti harmoningą dizainą naudojome to paties atstovo funkcionalius išskirtinį patogumą ir maksimalų patvarumą užtikrinančius vandens nuleidimo mygtukus „Sigma 20“.

Du Namai

Dizainerės Aleksandra Zniščinska ir Deimantė Uleckytė | DUNAMAI | www.dunamai.lt | Tel. 8 69 584 805 | Info@dunamai.lt