„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Interjero dizaino studija „Erdvės“

Balsai:
70

VIZIJA

Interjero vizija – arčiau gamtos. Ši vizija kilo iš aplinkos, kurioje pastatytas namas, bei šių dienų aktualijų. Dabar pačios aplinkybės skatina žmogų atsigręžti į save, į gamtą, išsigryninti vertybes.

Buvo siekiama, kad ir eksterjeras, ir interjeras įsilietų į sklypą supančią natūralią miško aplinką, kurtų atpalaiduojančią nuotaiką. Dideli vitrininiai langai atveria miško vaizdus, įsileidžia į vidų šviesą ir sukelia jausmą, kad esi pasaulio pakrašty – arčiau gamtos.

Interjeras pagrįstas paslėptų daiktų idėja, kurios esmė palikti tik tai, kas iš tiesų būtina, o visa kita įsilieja arba ištirpsta erdvėje. Balta spalva antrina – sukuria interjerui švaros ir lengvumo pojūtį. Tai tartum fonas, įrėminantis dangų, žolę, medžius… Atsisakyta įvairių dekoro elementų, paveikslų, kad, mainantis metų laikams, vaizdas už lango atstotų paveikslą.

Namas yra vieno aukšto, per kurį išsidėsčiusios visos šeimai reikalingos erdvės: laisvalaikio zona, virtuvė ir valgomasis, vonios kambariai, miegamieji kambariai, darbo kambarys bei drabužinė. Daiktų laikymas užmaskuotas erdvėje, kad nekeltų bereikalingo vizualinio triukšmo.

THINK LIGHT. Svetainėje pasirinkti garsaus prekių ženklo šviestuvai, garsėjantys išskirtiniu dizainu ir kokybe. Debesis primenančios formos tarsi levituoja erdvėje. Sieniniai šviestuvai naudojami kaip interjero detalė, vakare skleidžianti jaukią šviesą, o dienos metu harmoningai įsilieja į bendrą erdvę. Miegamajame įrangti pakabinami šviestuvai, kurie tarsi ištirpsta erdvėje. Dėmesys krypsta į antrąjį planą – debesų sienas. Funkciniam apšvietimui pasirinkti priglaistomi, pranykstantys dienos metu, tačiau matomi naktį LED linijiniai šviestuvai.

GEROS GRINDYS. Pasirinktos trisluoksnės 18 mm parketlentės „Boen Stonewashed Ąžuolas White Stone“. Natūrali jungtis tarp gamtos ir namo.

GROHE. Virtuvės plautuvės zonoje panaudotas maišytuvas „Minta“. Lenkta, aptaki forma dera bendrame kontekste. O štai vonios kambariui parinkta kolekcija „Essence“. Plastiškų formų maišytuvų dermė su bendrine interjero stilistika.

ARTFIKSA. Pasirinkta akmens masės plytelių kolekcija „Concret“. Natūralų betoną primenančios plytelės puikiai įsilieja, nekontrastuoja erdvėje.

RENVERSA. Interjere panaudotos su sienomis susiliejančios balto audinio užuolaidos. Faktūriškas sienos pratęsimas, nesulaužantis darnios erdvės tėkmės.

JUNG. Jungtukai bei kištukiniai lizdai iš spalvotos serijos „Outremer Moyen“ puikiai dera prie debesų tematika grįsto interjero. Ryški detalė ir aliuzija į debesis.

GAJA DECOR GROUP. Nestandartinis sprendimas – stabilizuoti augalai virtuvės erdvėje. Įprastai čia šeima praleidžia labai daug laiko, tad išlaikoma nuotaika „arčiau gamtos“.

EASE BALDAI. Pasirinkti „Sits“ minkštieji svetainės baldai – veliūrinio audinio sofos „Bubble“. Aptakios, pūstos formos primena kamuolinius debesis. Funkcionalus kasdieniam naudojimui veliūro audinys. Taip pat panaudotos gamintojo „Mobitec“ valgomojo kėdės „Pamp“ . 

KAMĖ. Vonios kambario baldas pasirinktas dėl lakoniško dizaino bei funkcionalumo. Čia jis puikiai įsilieja į erdvę bei paslepia nereikalingus daiktus.

LAUFEN. Visa vonios kambario baltoji dalis parinkta iš kolekcijos „Sonar“. Subtiliai rafinuotos formos įsilieja į švarią, estetišką erdvę.

DIMENSE. Pasirinktas baltos spalvos faktūrinis dažomas DIMENSE sienų dekoras su lapų raštu – funkcionalus sprendimas eksploatavimui, tačiau nekontrastuojantis su aplinka.

ETERNIT. Šviesiai pilkos betono spalvos fasado plokštės „Adlimina“ įsilieja į kraštovaizdį.

Interjero dizaino studija „Erdvės“

Eglė Balčytė / Justė Porakė: +370 681 11 569 / +370 659 45 007, @erdves – interjero dizaino studija