„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Eglė Kriaučiūnaitė, „EGU Design“

Balsai:
1316

VIZIJA

Projekto koncepcija pritaikyta šiuolaikiniam gyvenimo būdui, kai judrus miesto tempas ir įtempta darbo aplinka tampa vis didesnės žmonių dalies kasdienybė. Projekto tikslas – sukurti priešingą aplinką miesto judesiui, kurioje vyrauja ramus gyvenimo tempas, gamta ir komfortas. Vieno aukšto, minimalaus dizaino namas laisvai įsilieja į miško aplinką, tuo pat metu išlaikydamas modernų ir funkcionalų gyvenimą. Tūris neprisiriša prie konkrečių gamtos elementų, o miškas tampa savu kiemu.

Vitrininiai langai naudojami siekiant sukurti aplinkos ryšį su interjeru, pripildyti erdves dienos šviesos. Interjere naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis ir akmuo, dominuoja šviesi sienų spalva, o erdvės pildomos žemiškų spalvų tekstile ir baldais. Įdiegtos išmaniosios technologijos ir apšvietimas name puikiai papildo gyventojų kasdienybės poreikius.

ARTFIKSA. Vonios kambario grindims ir sienoms naudojamos plytelės „Venecia Antracita“.

DIMENSE. Darbo kambario sienos dekoras sukurtas iš 3D spausdinto sienos tapeto fragmento, kuris dažomas sidabriniais metalizuotais dažais. Dekoras pagyvina erdvę, suteikia prabangos pojūtį, tačiau neapkrauna erdvės.

EASE BALDAI. Gamintojo „Sits“ moderni sofa „Sigge“ išsiskiria minkštumu ir komfortu, puikiai įsilieja į namų interjerą, o dėl modulinio dizaino sofa gali kisti ir prisitaikyti prie gyventojų poreikių. Miegamajame kambaryje naudojama „Mobitec“ „Chair Enora“, jaukiems pasisėdėjimams savo erdvėje.

CEDRAL. Namo fasadui naudojamos nakties vandenyno spalvos dailylentės „Cedral Click“. Modernus dizainas ir lengva apdailos medžiagos priežiūra atitinka koncepcijos idėją.

GAJA DECOR GROUP. Į namų interjerą įnešti gamtos ir jaukumo, išlaikant minimalizmą, padeda bonsai.

GEROS GRINDYS. Naudojamos gamintojo „Haro“ ilgalaikės ir modernios laminuotos ąžuolo grindys „Tritty 200 Gran Via Aqua“. Šviesi grindų spalva ir medžio raštas suteikia jaukumo ir lengvumo pojūtį namuose.

GROHE. Pasirinktas elektroninis plautuvės maišytuvas „Grohe Minta Touch“ su ištraukiama žarna, vandens taupymo funkcija ir prisilietimo funkcija vandens srovei įjungti palengvins maisto ruošos ir virtuvės tvarkymo procesus.

JUNG. Moderniame name naudojama išmanioji JUNG sistema „Smart Control 7“, leidžianti valdyti įvairias namų funkcijas, pavyzdžiui: apšvietimą, užuolaidų užtraukimą ir atitraukimą, temperatūrą, drėgmę, o tam pakanka vos vieno prietaiso patalpoje. Visame name naudojami LS serijos kištukiniai lizdai.

KAMĖ. Vonios kambariui naudojamas juodas potinkinis maišytuvas „D-Line T9001B“.

LAUFEN. Pasirinktas juodos matinės spalvos unitazas „Kartell By Laufen“ savo modernia forma ir spalva puikiai tinka ir dera prie kitų juodų vonios elementų.

RENVERSA. Interjere naudojamos tankaus audinio, tamsiai pilkos spalvos užuolaidos, kurios leidžia kontroliuoti sklindančios dienos šviesos kiekį ir privatumo pojūtį patalpose.

THINK LIGHT. Dar vienas svarbus ir nuo modernaus bei komfortiško namo neatskiriamas elementas yra patogus apšvietimas. Šiuo atveju pasirinkta gamintojo „Flos“ sistema „The Tracking Magnet“. Kompaktiškas magnetinis profilis įleidžiamas į lubas, o šviestuvų vietos ir modelis gali būti nuolatos keičiami, pritaikant juos prie gyventojų poreikių.

Eglė Kriaučiūnaitė, „EGU Design“

Eglė Kriaučiūnaitė, „EGU Design“