MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Eglė Mišinytė

Balsai:
0

Interjero koncepcija kurta butiko tipo viešbučio registratūros bendrai svečių priėmimo erdvei. Prabanga šiame viešbutyje kuriama ne tradicinėmis priemonėmis, o išskirtiniais dizaino sprendimais. Pasirinktos grubios apdailos medžiagos (metalas, betonas) kontrastuoja su švelniomis, lenktomis formomis. Augaliniai motyvai interjere ištirpdo aiškią ribą tarp vidaus ir lauko erdvių.

MUZIKOS EKSPRESAS. Vestibiulyje įrengiama garso kolonėlių sistema „Image Art Speakers“ tobulai dera prie butiko viešbučio koncepcijos. Kolonėlės atrodo kaip meno kūriniai ir užtikrina nepriekaištingą foninės muzikos garso kokybę.

GAJA DECOR GROUP. Pakabinami šviestuvai dekoruojami stabilizuotų augalų kompozicijomis. Šviestuvų ir augalų derinys sukuria kabančių sodų aliuziją. Poilsio erdvėse numatomos vietos stabilizuotiems medžiams. Medžiai interjere – ne tik detalė, sukurianti jaukumą bei šiuolaikiškumą, tačiau taip pat veikia ir kaip priemonė, niveliuojanti aiškią ribą tarp lauko ir vidaus erdvių.

RB SOLUTIONS. Poilsio erdvei apšviesti pasirinkti toršerai „Teleskopas“. Jie puikiai dera su stabilizuotų medžių kompozicijomis. Aiškus ir konceptualus dizainas išpildo interjero koncepciją.

SAMSUNG. Pasirinkta kondicionavimo sistema „Samsung Slim Duct“. Dėl lakoniško dizaino ji nekonkuruoja su dekoratyviniais lubų dizaino elementais. „Samsung Slim Duct“ tvirtinama virš lubų, o patalpoje nepastebimai, visą laiką ir veiksmingai valdomas klimatas. Dėl kompaktiško dydžio ir lengviausio šioje pramonės šakoje svorio sistemą paprasta montuoti ir prižiūrėti.

AKSINTERIER. Vestibiulio akcentas – įtempiamosios lubos su atspaustu mėnulio atvaizdu. Po lubomis suformuotas foninis apšvietimas kuria švytinčio mėnulio vaizdą ir tampa vienu pagrindinių interjero akcentų.

BALTIJOS LIFTAI. Projekte numatomas dviejų įėjimų liftas „MPGO! Evoliution“. Jis puikiai tinka nedidelėms erdvėms. Dvipusis įėjimas itin palengvina judėjimo srautų organizavimą.

DOMUS LUMINA. Išraiškingos ir sunkios užuolaidos – viena pagrindinių interjero detalių. Jos erdvei suteikia jaukumo, prabangos, tarsi ją suminkština. Užuolaidoms valdyti pasirinkti automatiniai karnizai. Užuolaidos valdomos pulteliu, nereikia stotis iš vietos, kad galėtumėte užtraukti arba atitraukti lango uždangą. Taip valdomos užuolaidos nepraranda žavesio: jų klostės krenta tolygiai ir nepriekaištingai. Beje, užuolaidų medžiaga rečiau išsitepa, nes jų neliečiate rankomis. Sistema leidžia nustatyti ne tik užuolaidų užsitraukimo lygį, bet ir laiką, kai jos turi atsitraukti ar užsitraukti.

JUNG. Projekte naudojama jungtukų ir elektros lizdų serija „Jung LS 990 Le Corbusier“. Orientacijai palengvinti naudojamos apšviestos signalinės rodyklės bei vienareikšmiški ženklai, suprantami skirtingų šalių žmonėms. Viešbučio registratūroje numatoma telefonspynių sistema.

LAUFEN. Numatomi modernių ir aiškių formų unitazai „Laufen Palomba Collection“.

GROHE. Vonios kambaryje parinkti bronziniai maišytuvai „Grohe Essence New“ puikiai atkartoja projekto medžiagų pasirinkimą. Maišytuvų spalva, nusakoma kaip „šiltas saulėlydis“, puikiai kontrastuoja su grubios tekstūros sienų dangomis.

NIT. Patalpai šildyti numatomi grindiniai konvektoriai „Kampmann“. Sprendimas idealiai tinka patalpoms, kuriose didžiąją sienų perimetro dalį sudaro vitrinos.

INTERJERO LINIJA. Numatoma vinilinė grindų danga „Worn Concrete“. Ji puikia tinka didelio praeinamumo patalpoms, atspari dėvėjimuisi, išsiskiria puikiomis akustinėmis savybėmis. Lakoniškas dizainas tampa puikiu fonu akcentiniams elementams.

Eglė Mišinytė

Architektė, me2architects.lt, egle@me2architects.lt