EK Interjero Dizainas

Balsai:
706

Interjero koncepcija „Erdvių ir laiko ryšiai gyvenamojoje aplinkoje“ kuria naujas perspektyvas ieškant ir analizuojant baltiškojo interjero, eksterjero ir landšafto architektūros simbiozės, į tai įtraukiant naujausius technologinius sprendimus bei medžiagas.

Interjeras kuriamas šeimai, kuri įsileisdama inovatyvias technologijas į savo namus nepamiršta ir istorinių šaknų. Vidaus bei lauko erdvės šiame projekte kuriamos ašies principu: šviesos takai jungiasi pagrindinėje ašyje – terasoje – į baltų simbolio šviesos liniją, kuri apibrėžia kuriamą ryšį su gamta bei artimais žmonėmis. Vitrininiai namo langai visapusiškai sujungia aplinką – panaikina ribą ir sudaro tvirtus ryšius tarp interjero ir eksterjero, žmogaus ir gamtos, kintančios pagal metų laiką.

Interjere siūlomi meno kūriniai nėra atsitiktiniai. Jie sustiprina baltiškojo interjero filosofiją, pabrėžia interjero detales, veikia kaip jungiamoji visumos grandis. Gobelenų autorė – tekstilininkė Birutė Sarapienė.

GROHE. Virtuvėje naudojamas modernus vandens maišytuvas iš serijos „Minta Touch“. Jis nuo įprastų vandens maišytuvų skiriasi technologija „Easy Touch“, kuri akimirksniu reaguoja į menkiausią prisilietimą, leisdamas jį įjungti ir išjungti nepaliekant jokios žymės, todėl tai palengvina buities darbus. Taip pat vonioje naudojamas griežtų formų vandens maišytuvas iš serijos „Eurocube“ – sumaniai suprojektuotas dizainas sumažina jo apimtį ir kartu pabrėžia minimalistinį interjero stilių.

INTERJERO LINIJA. Projekte naudojamos akmens plytelės „Opal“ iš kolekcijos „Amtico Form“. Švelnios ir neutralios spalvos plytelės į namus atneša komfortą ir ramybę, leidžia išsiskirti ryškioms detalėms ir tekstūroms, o pačiam gaminiui būdinga ypatinga kokybė, ilgalaikiškumas ir našumas.

VALVĖSTA. Terasos grožiui pabrėžti naudojami gamintojo „Millboard“ kolekcijos „Vintage Oak“ autentiškos medžio tekstūros paklotai. Šis lengvai montuojamas produktas sukurtas taip, kad būtų atsparus dėvėjimuisi.

JUNG. Tiek interjere, tiek eksterjere (terasoje) esančiai bendrai apšvietimo linijai būtina reguliavimo sistema, leidžianti koreguoti šviesos ryškumą ir spalvą keičiantis paros metui. Čia gelbsti sukamasis šviesos stiprumo reguliatorius iš „Jung“ siūlomos kolekcijos. Jis skirtas rankiniu būdu valdyti apšvietimą, įskaitant galimybę reguliuoti spalvų temperatūrą (reguliuojama balta spalva): įrenginys veikia pagal sukamojo pritemdymo prietaiso principą. Laipsniškas energiją taupančio šviestuvo pritemdymas yra reguliuojamas tiesiog sukant rankenėlę. Visose erdvėse neapsieita be jungiklių iš serijos LS 990, kuri jau daug metų žavi savo elegancija, minimalizmu bei aiškia konstrukcija, o iš didelės spalvų paletės parinkta šviesiai pilka negadina interjero, tad jungiklis tampa tiesiog nepastebimas.

CLASSIC LINE DECOR. Tobulam moderniam interjerui užbaigti puikiai tiko grindjuostės SK-4009, pagamintos iš didelio tankumo poliuretano, o paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu balto grunto sluoksniu. Jis puikiai paruoštas dažymui pagal interjerui tinkantį koloritą, todėl šviesiai pilkos spalvos grindjuostė nuostabiai sujungia erdvės perimetrą.

GEBERIT. Vonios kambariui harmonijos ir lengvumo suteikia kriauklė bei unitazas iš serijos „Geberit Smyle“. Taip pat naudotas modernaus dizaino juodas vandens nuleidimo mygtukas „Geberit Actuator Plate Sigma 20 For Dual Flush“.

ISKU. Miegamąjį puikiai papildė kompaktiški, griežtų ir aiškių formų staliukai iš kolekcijos „Bergen“. Jie gali būti tiek pagalbiniai baldai, tiek interjero dizaino funkciniai elementai. Taip pat susiburti šeimą ir pavakarieniauti kviečia didelis nesenstančio dizaino valgomojo stalas iš kolekcijos „Fly“. Jo minimalistinis dizainas atranda savo vietą interjere.

THINK LIGHT. Interjere, kuriame daug statiškų linijų, norėjosi detalės, kuri sušvelnintų griežtumą. Valgomajame ir svetainėje tam puikiai tiko pakabinami šviestuvai „Ride Ring PD“ iš „Molto Luce“. O štai miegamojo lubose puikiai įsikomponavo lubinis šviestuvas „Log in R“ taip pat iš „Molto Luce“.

Akademinio pobūdžio projektas – baigiamasis studijų darbas (Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetas, dizaino studijų programa; baigiamojo darbo vad. Gražina Šutienė). Projektas koreguotas integruojant papildomas konkurso sąlygas.

EK Interjero Dizainas

Interjero dizainerė Eglė Kirkliauskaitė | +37069358710 | ekinterjeras@gmail.com | Facebook: EK interjero dizainas