INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

ERNEST SOBOLEVSKIJ

Balsai:
0

Projektuojami liukso klasės penkių plius žvaigždučių 41 m2 apartamentai. Kuriant kambario interjerą buvo nuspręsta įvesti į interjerą tikslių ir tvarkingų geometrinių formų: stačiakampį, kvadratą ir liniją. Buvo siekta ne tiek prabangiai išdėstyti visas reikiamas viešbučio kambario funkcijas, kiek labiau ergonomiškai išspręsti pateiktą užduotį, kartu nenustumiant prabangos į antrąjį planą.

 

Interjero idėjos ir įkvėpimo šaltinis – voratinklis. Nors voratinklis dažniausiai daugumai sukelia neigiamas emocijas, bet iš tikrųjų jis nėra toks baisus, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ar esate kada, būdami gamtoje ar namie, prieš perbraukdami ranka per tą nenaudėlio voro suregztą voratinklį, paanalizavę jo struktūrą? Tai nuo vieno iki kito taško einančių linijų tvarkingas junginys, sistema ir apgalvota struktūra, kurių gamtoje yra daug ir visos jos kuria harmoniją, vientisumą. Šiame interjere voratinklis interpretuojamas kaip harmoninga, apgalvota ir maloni akiai, vientisa – parinktų baldų, medžiagų, spalvų, apšvietimo ir funkcionalumo – struktūra. Taip pat dar viena jau fizinė voratinklio interpretacija atsiranda kaip visiškai neatpažįstamai stilizuotas dekoro objektas virš lovos ir priešingoje kambario pusėje.

Medžiagų ir įrangos pasirinkimas

TECE BALTIKUM. Naudojamas universalus TECELUX 400 WC terminalo modelis su dviejų skirtingų vandens kiekių nuleidimo technologija bei sistema SEN-TOUCH. Pasirinkta juoda spalva dera prie bendro interjero. Ši sistema naudojama siekiant užtikrinti estetikos ir prabangos jausmą. Duše įmontuotas nerūdijančiojo plieno vandens nuleidimo latakas TECE DRAINLINE.

COMFORT HEAT. Grindinis šildymas įrengiamas visoje vonios kambario zonoje. Naudojamas CTAE-200 šildymo kilimėlis užtikrina optimalų komfortą ir minimalias energijos sąnaudas. Veidrodžių šildymo folija CAHF-100, apsauganti veidrodį nuo rasojimo.

VAINETA IR PARTNERIAI. Vonios grindims ir sienoms naudojamos keraminės plytelės CASALGRANDE PADANA, kolekcija METEOR, taip pat iš kitos kolekcijos – PIETRA – pritaikoma dekoro plytelė. Šios plytelės parenkamos siekiant išlaikyti interjero koloritą ir bendrą visų apartamentų dizainą.

PFLEIDERER. Baldinės plokštės naudojamos įrengiant TV baldą, prie lovos esančius baldus. Pasirinkti gaminiai: R50062 HEMLOCK-SPRUCE WHITE ir R20020 MOCHA PIEMONT OAK.

JUNG VILNIUS. Jungikliai ir elektros lizdai naudojami iš JUNG: serijos STAINLESS STEEL jungikliai, išsiskiriantys tvirtu, patikimu stiliumi ir derantys prie bendro interjero dizaino. Apartamentų valdymo sistema JUNG KNX SMART PANEL valdo kambario klimato, oro gaivinimo, garso ir vaizdo sistemas.

AUDRINETA. Lubose įrengiamoje nišoje įleidžiama elektrinė užuolaidų bėgelių sistema, valdoma nuotoliniu pulteliu užtikrina patogų, prabangų ir lengvą naudojimą. Dieninės užuolaidos (IFI 17 1612 03) – baltos spalvos, gerai praleidžia šviesą ir suteikia jaukumo. Naktinės užuolaidos (IFI 35 2609 39) – gesintos tamsiai žalios spalvos, iš šviesos nepraleidžiančio audinio.

NIT. Lubose sumontuota vėdinimo sistema: prieškambaryje montuojami fankoilai AERMEC, plyšiniai difuzoriai TROX TYPE VSD15, įrengiamos nepastebimos, susiliejančios su sienų apdaila grotelės; vonios kambaryje – oro ištraukimo grotelės X-GRILLE COVER. Rekuperatoriai DANTHERM AIR HANDLING su priešpriešinių srautų šilumokaičiais HC. Šiuo atveju tai geriausias energijos taupymo sprendimas, parenkamas ir dėl tylaus veikimo, atskiro valdymo ir maksimalaus oro srauto patekimo į patalpas.

LAUFEN. Pasirinkta estetiška akrilinė įleidžiama vonia iš linijos SOLUTIONS, iš linijos MODERNA PLUS pasirinkti unitazas ir bidė. MK SERVICES. Tiekiamos kokybiškos kiliminės dangos plytelės, 600 x 600, atitinkančios vizualizacijas.

VAUKSA. Apartamentų įėjimo ir įėjimo į vonios kambarį durys VILJANDI E02 (RW 42 DB). Užrakto valdymas su kortele, priešgaisrinės ir garso nepraleidžiančios durys su garso izoliacija pasirinktos dėl gerų triukšmo nepraleidimo savybių ir gero atsparumo ugniai. Derinant duris prie bendros interjero stilistikos, jos būtų gaminamos individualiai, naudojant HPL laminato technologiją.

GROHE. Vonios kambaryje naudojamas asortimentas: maišytuvas ATRIO CLASSIC, prie dušo sistemos su programuojama vandens masažo sistema naudojama dušo galvutė RAINSHOWER COSMOPOLITAN HAND SHOWER 4 SPRAYS.

BALTIJOS BRASTA. Pasirinktos dušo durys nišoms ANA. Jas lengva sumontuoti, yra paprasto dizaino ir labai patikimos.

ENERGY GREEN. Įėjime ir vonios kambaryje naudojamas įleidžiamasis šviestuvas VINDO 58 LED, prie vonios – taip pat trys įleidžiamieji šviesos diodų (LED) šviestuvai OSIP 10W (APVALUS). Įėjimo zonos balde – įleidžiamasis LED šviestuvas RESTAR CHROME. Prie spintelių – keturi lubiniai LED šviestuvai SOPADIA 20W 1600lm. Vonios kambaryje paslėptas akcentinis lubinis apšvietimas su hermetiškais LED profiliais, užtikrinančiais elektros energijos taupymą. Visų apartamentų apšvietimo technologija leidžia šviesą reguliuoti pagal individualius žmogaus poreikius, remiantis technologija HUMAN CENTRIC LIGHTING.

GAJA DECOR GROUP. Pasirinktas bonsas ir kiti augalai suteikia interjerui prabangos ir originalumo. Šis bonsas – tikras meno kūrinys, kurį įvertins mėgstantieji gamtą ir grožį. Žmogaus rankomis sukurti bonsai tinkamomis sąlygomis išsilaiko ilgus metus. Gyviems reikia ypatingos nuolatinės priežiūros, tačiau šie medeliai to nereikalauja.

INTERJERO LINIJA. Šviesi vinilinė VESCOM sienų danga TESSERA naudojama šalia lovos, prie rašomojo stalo. Pasirinkta vinilinė danga suteikia interjerui švelnumo ir minkštumo.

ERNEST SOBOLEVSKIJ