ERNESTAS SOBOLEVSKIJ

Balsai:
0

APRAŠAS. Šis vonios kambarys projektuojamas naujame moderniame dviaukščiame name. Įkvėpimas atėjo pro langą šviečiant pirmiesiems saulės spinduliams, todėl ir pati vonia gavo pavadinimą „Ankstyvojo pavasario spinduliai“. Vonios kambarys įrengtas taip, kad būtų pritaikytas ir vaikams, ir suaugusiesiems. Koloritas atspindi patį pavadinimą ir jo formuojamas idėjas.

APDAILOS PARINKIMAS. Apdaila buvo renkama iš „Vainetos ir partnerių“ tiekėjų gaminių. Sienų plytelės – iš „Casalgrande Padana“. „Pietre Native“ linijos plytelės „Mineral Gold“ ir „Gresplus“ linijos plytelės „Parchi Sequoia“. Tikros elegancijos ir gaivumo šiam vonios kambariui suteikia šviesiai pilkos marmuro grindys. Pats marmuras yra silpnai grublėtas, todėl neslidus.

ĮRANGOS PARINKIMAS. Vonia iš „Villeroy & Boch“ – elegantiško ir paprasto dizaino vonia „Subway“ (1 900 x 900 mm) pasirinkta dėl kokybės, kompaktiškumo bei formos, tinkančios prie bendro vonios kambario dizaino. Praustuvas taip pat iš „Villeroy & Boch“ – „Memento“ (600 x 420 mm). WC terminalas „TECElux“ iš „Tece Baltikum“ pasirinktas, nes tai itin estetiškas, paprastas, gražaus dizaino ir, svarbiausia, universalus bei daugiafunkcis gaminys (reguliuojamas aukštis, išmanusis valdymas, kondicionavimo sistema). Kuklus „TECElux“ dizainas puikiai įsilieja į šio vonios kambario interjerą.

ERNESTAS SOBOLEVSKIJ