EVELINA JUZĖNAITĖ

Balsai:
0

Aprašas

Vonios kambarys projektuojamas trijų aukštų nuosavame name. Įkvėpimas atkeliavo vaikštinėjant Vilniaus senamiesčiu. Nusprendžiau naudoti šiuolaikinius baldus, o apdailą – plytų (ji man asocijuojasi su praėjusio šimtmečio statybomis). Pagrindinės spalvos – juoda ir balta, o jas paįvairina žalia. Vonios kambarys yra simetriškas. Įeinant į vonią: dešinėje ir kairėje yra praustuvai, priešais – vonia, o šalia vonios – dušas ir klozetas. Vonios kambarys nėra didelis, tačiau praėjimai gana patogūs ir erdvės pojūtį leidžia pajusti didelis langas bei matinio stiklo sienelės.

Apdailos ir įrangos parinkimas

Apdaila buvo renkama iš tiekėjų „Vaineta ir partneriai“ gaminių. Plyteles pasirinkau iš tiekėjo „Mainzu Cerámica“. Sienų plytelės – iš kolekcijos „Verona“, baltos – „Verona 10 lce“, žalios – „Verona 10 Verde“. Grindų plytelės pasirinktos iš kolekcijos „Floor Verona“. Šviesi grindų danga „Floor Tile Verona Gris“.

Vonią, praustuvus ir spintelę po praustuvais rinkausi pagal jų formą, nes norėjau stačiakampio formos – kaip sienų apdailos, plytų. Visą įrangą rinkausi iš „Villeroy & Boch“. Vonia – iš kolekcijos „Square Edge 12“. Praustuvai – iš kolekcijos „Architectura“. Jie puikiai dera prie stačiakampės vonios ir kambario apdailos. Spintelė po praustuvais – iš kolekcijos „Legato“. Maišytuvas „La Fleur Classique“ dar labiau atskleidžia senamiesčio temą. Dušo padėklas – iš kolekcijos „Architectura“. Jis atrodo nedidelis ir lengvas, todėl neapkrauna patalpos. Veidrodis – iš kolekcijos „More to See“, be rėmo, neapsunkina patalpos, todėl puikiai tinka prie interjero. Dar panaudota unitazo vandens nuleidimo plokštelė „TECEambia“.

EVELINA JUZĖNAITĖ