MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Evelina Moskaliovaitė

Balsai:
0

Kelionių agentūros biuro interjeras. Projektas apima registratūrą, darbo erdves, susitikimų kambarį, darbuotojų virtuvėlę, drabužinę ir direktoriaus kabinetą. Šiuolaikinis žmogus labai daug keliauja, todėl tikslas, kuriant šį interjerą, buvo atkreipti dėmesį į nukreipiamąjį ženklą strėlę, imituojant jį trikampiuose. Idėją galima pamatyti registratūros formoje ir sienos dekore. Įmonės logotipe paslėptos dvi raidės KA (kelionių agentūra) ir taip pat matomi nukreipiamieji strėlės ženklai. Kuriamas atvirojo tipo biuro konceptas, atsisakoma nereikalingų pertvarų ir erdvės skaidomos baldiniais sprendimais. Kuriama biuro aplinka, kuri įkvepia ir skatina dalytis.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO SALA. Bendrajame tualete naudojami „Noken“ klozetai iš kolekcijos „Sanitaryware VITAE“ ir priderintas pastatomas atskiras praustuvas iš „Systempool“ kolekcijos „Almond“.

DOMUS LUMINA. Pasitarimų kambaryje integruotos horizontalios žaliuzės, montuojamos tarp langų. Jos švelniai išsklaido ir sugeneruoja per langus sklindantį šviesos srautą.

ELMO LIGHT. Biure naudojamos energiją tausojančios šviesos diodų (LED) lempos. LED akcentiniai šviestuvai montuojami į bėgelį „Russo“. Taip pat dekoratyviam apšvietimui panaudota LED šviesos juosta, kuri šviečia tarp sieninių plytelių. Posėdžių salėje virš stalo pasiriktas linijinis šviestuvas iš kolekcijos „Thiago“.

GAJA DECOR GROUP. Siekiant sukurti jaukumą bei įnešti šiuolaikiškumo į registratūros interjerą, naudojami stabilizuoti augalai, kuriems nereikia specialios priežiūros.

GROHE. Virtuvės zonoje naudota virtuvės plautuvė „Grohe K1000“. Ji ne tik padės greitai ir patogiai pasigaminti maisto, bet bus ir puikus interjero dekoro elementas.

JUNG VILNIUS. Patogiam ir idealiam patalpos mikroklimatui parinktas šampano spalvos patalpos temperatūros reguliatorius „Fancoil“. Jis derės su pasirinkta sienos spalva „A Creation“.

NARBUTAS. Stalai pasitarimų kambariui – iš kolekcijos „Plane“. Tai sėkmingo ir profesionalaus biuro dalis, sukurianti tinkamą atmosferą konfidencialiam pokalbiui, projektų ar naujų idėjų pristatymui visai komandai. Direktoriaus kabinete matoma puikiai deranti prie interjero bei labai patogi ir ergonomiška darbinė kėdė iš kolekcijos „Aura“.

ECOPHON. Patalpose įrengiamos akustinės sieninės plokštės užtikrina puikią patalpų akustiką. Pasirinktos plokštės su stiklo pluošto paviršiumi „Ecophon Akusto Wall A/Texona“, spalva „Ginger“.

INTERJERO LINIJA. Projektui naudotos kolekcijos „Amtico Spacia“ vinilo grindys su natūralaus medžio imitacija „Weathered Oak“. Ekonomiškai naudingas ilgalaikis sprendimas, kai yra nemažas žmonių srautas.

Evelina Moskaliovaitė

VTDK