Flamingo interjero namai

Balsai:
173

„Namas X“ – tai ne tik estetiškai išspręstos erdvės, bet ir maksimalus gyvenimo kokybės komfortas, kur apgalvota kiekviena smulkmena ir panaudoti šiuolaikiški technologijų sprendiniai.
Pilko atspalvio grindys suteikia vientisumo visai namų erdvei. Tokios grindys taip pat siūlomos ir voniose. Sienos numatomos baltos ir pilkai rusvos spalvų. Durys siūlomos iki pat lubų, vadinamosios „nematomos durys“. Daugiausia dekorui naudojami tamsūs atspalviai, tarsi atsispindintys nuo baltų sienų ir suteikiantys interjerui jaukumo, neužtamsindami namų. Taip pat jaukumo interjerui suteikia ir medžio akcentai.

GROHE. Pasirinkti elegantiški grafito spalvos serijos „Atrio“ vandens maišytuvai. Prie laisvai pastatomos vonios pasirinktas pastatomas vandens maišytuvas. Maksimaliam komfortui ir malonioms akimirkoms duše – sistema „Smart Control“, o prie jos numatomos papildomos dušo galvutės su sistema „Smart Active“. Unitazo rėmai „Rapid SLX“ kartu su unitazu „Sensia Arena“ – tai išmanus unitazas, išsiskiriantis subtilumu, grožiu ir puikiai derantis interjere. Virtuvėje taip pat pasirinkti grafito spalvos maišytuvai: virtuvinis maišytuvas su sistema „Grohe Blue“ ir papildomas maišytuvas su sistema „Grohe Red“.

INTERJERO LINIJA. Visuose namuose pasirinktos naudoti PVC dangos. Visos jos atrodo natūraliai ir primena akmenį, tačiau PVC medžiaga yra kur kas minkštesnė ir malonesnė nei akmuo. Grindims naudojama danga „Plaza Concrete“ primena lietą betoną. Vonių sienoms pritaikytos kolekcijos „Stucco Clay“ ir „Wave Slate Black“.

VALVĖSTA. Terasos grindims parinkti gamtos grožio įkvėpti (smoked oak) paklotai „Millboard“ padeda sukurti aplinką, kurioje norisi būti. Šios grindys technologiškai paruoštos taip, kad nepūtų, be to, jas labai paprasta prižiūrėti, kas itin aktualu šiuolaikiniam skubančiam žmogui.

JUNG. Visų erdvių kontrolei parinkta sistema „Jung KNX“, sujungianti ir apjungianti visus įrenginius. Kadangi visas namo funkcijas galima sujungti į tinklą ir valdyti centralizuotai, tai suteikia dar daugiau patogumo, saugumo ir ekonomiškumo. Aukščiausią garso kokybę užtikrinanti „Jung“ sistema „Smart Radio DAB+“ puikiai pritaikyta vonios kambariuose. Ją galima valdyti „Bluetooth“ ir tiesiog gulint vonioje ramiai klausytis muzikos, nesibaiminant, kad išmanusis telefonas sušlaps. Atskirai vonios, miegamojo ir kitų bendrų erdvių mikroklimato valdymo įrenginys – labai komfortiškas, o telefono sistema, esanti prie namų durų, leidžia įleisti svečius neišėjus. Žinoma, pagrindiniai jungikliai lieka LS990. Jie puikiai dera su pasirinktomis sistemomis, o į viską žiūrint bendrai „Jung“ interjere tampa nematomas.

CLASSIC LINE DECOR. Interjere norėjosi išskirti darbo kambarį ir padaryti jį solidesnį, kad dirbant namuose būtų sukurtas prabangaus biuro įspūdis. Tad kilo mintis pritaikyti įsprūdas PCR – 6075. Jos leidžia neapkrauti erdvės ir kartu papuošia šį namų kambarį, padaro jį kitonišką.

Flamingo interjero namai

„Flamingo interjero namai“ | Giedrė Nikitinaitė ir Tautvydas Norkevičius | + 370 67 974 650 | https://www.facebook.com/flamingointerjeronamai/