MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Gabrielė Sereikaitė

Balsai:
0

Biuro koncepcija kurta automobilių bei dviračių dalijimosi paslaugą teikiančiai įmonei „CityBee“. Projektas apima registratūrą, darbo erdves, susitikimų kambarį ir pagalbines darbuotojų patalpas. Pagrindinis projekto tikslas buvo sukurti šiuolaikišką darbo erdvę inovatyviai ir jaunatviškai įmonei, kuri itin sparčiai skinasi kelią Lietuvos rinkoje. Projekte naudotos apdailos yra tiesiogiai susijusios su „CityBee“ ženklu. Oranžinė ir juoda – jų logotipo spalvos, o betono imitacija naudojama norint pabrėžti medžiagą, kuri yra lyg aliuzija į urbanistinį miesto vaizdą.

Produktų pasirinkimas

INTERJERO SALA. Darbuotojų tualetuose parinkti gamintojo „Disegno Ceramica“ serijos „Ovo“ pakabinamieji unitazai. Naudoti ne tik tradiciniai balti, bet ir juodi matiniai. Taip pat tualetuose naudoti gamintojo „Noken“ serijos „Lounge“ ant stalviršio pastatomi praustuvai. Tualetai įrengti taip, kad neatitrūktų nuo bendros interjero stilistikos ir būtų ne tik funkcinės patalpos, bet ir išsiskirtų unikaliu dizainu.

STIKLITA VILNIUS. Projekte naudotos industrinio stiliaus stiklo pertvaros, kurios pratęsia bandymą atvaizduoti urbanistinį miesto peizažą.

DOMUS LUMINA. Patalpose gausu natūralios dienos šviesos, todėl esant poreikiui nuo jos pasislėpti projekte naudotos horizontaliosios juodos spalvos žaliuzės.

ELMO LIGHT. Biuro erdvėse suprojektuotas ne tik funkcinis, bet kartu ir dinamiškas inovatyvus apšvietimas. Darbuotojų stalams apšviesti pasirinkti pakabinamieji šviestuvai „Regallo“, kitose erdvėse apšvietimas suprojektuotas naudojant apšvietimo bėgelius „Magnum“, kurie suteikia galimybę keisti apšvietimo scenas pagal bet kokį patalpose dirbančių žmonių poreikį. Tai gali būti tiek funkcinis, tiek dekoratyvinis apšvietimas.

GAJA DECOR GROUP. Norint įnešti gyvybės ir žalumos į darbo erdves, lyg paveikslai suprojektuotos stabilizuotų augalų kompozicijos. Augalai yra 100 % organiniai ir natūralūs, stabilizacijos metu naudojamas tik glicerolis ir valgomieji dažai.

GROHE. Darbuotojų tualetuose naudoti potinkiniai praustuvų maišytuvai „Essence“, išsiskiriantys patraukliu ir moderniu dizainu.

INTERJERO LINIJA. Beveik visose patalpose naudojamos vinilinės grindys „Amtico Form Contemporary Ceramics“. Jos išvaizda beveik niekuo nenusileidžia plytelėms, atrodo ne tik itin natūraliai, bet ir puikiai eksploatuojamos esant bet kokio tipo patalpoms.

JUNG. Jungikliai ir elektros lizdai naudojami iš serijos „LS 990 Les Couleurs® Le Corbusier“, spalvos „32081 orange clair“ ir „4320R ombre naturelle“. Ši „Jung“ jungiklių ir elektros lizdų kolekcija išsiskiria originaliu bei patikimu dizainu, kuris papildo bendrą interjero vaizdą. Taip pat biuras valdomas įrenginiais „Hospitality“, kurie padeda sukurti itin patogią aplinką, pradedant apšvietimo ir baigiant temperatūros valdymu.

NARBUTAS. Įvairūs minkštieji baldai – kėdės, pufai, suoliukai – parinkti iš „Narbuto“ gaminių katalogo. Audinių spalvų pasirinkimas leidžia neatitrūkti nuo bendros interjero stilistikos ir kurti vientisą harmoningą vaizdą.

ECOPHON. Projekte naudojamos pakabinamųjų lubų konstrukcijos „Ecophon Focus Ds“. Joms būdingos puikios garsą sugeriančios savybės ir yra pritaikytos patalpoms, kurioms keliami aukšti garso sugerties rodikliai. Tam, kad kuo mažiau būtų matomi sujungimai, pasirinktos didelių matmenų plokštės.

Gabrielė Sereikaitė

Interjero dizainerė gabriele@interjerodialogas.lt