MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Gerda Jasilionytė

Balsai:
0

Projektuojant patalpas, skirtas biuro veiklai, sukurtas šiuolaikiškas, modernus, atviras ir itin švarus interjeras, kuriame dirbs veržlus darbuotojas. Siekiama sukoncentruoti dėmesį į rezultatus, bet kartu nepamiršti darbuotojų tarpusavio komunikacijos svarbos. Biuras suprojektuotas naudojant atvirų grindų planą, atskiriant tam tikras erdves stiklo pertvaromis, taip suteikiant galimybę darbuotojams dažniau komunikuoti darbo klausimais ir dalytis idėjomis. Suprojektuoti du pagrindiniai tūriai: pilkas, skirtas pagalbinėms biuro patalpoms, aplink kurį dėliojamos bendros darbo erdvės, ir juodas, skirtas administracijos veiklai ir pasitarimų erdvėms, jis nurodo biuro bendrųjų erdvių išdėstymą – virtuvės ir laisvalaikio, susitikimų ir pasitarimų kabinetus. Toks funkcinių erdvių išdėstymas palaiko šiuolaikiško ir atviro biuro idėją.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO LINIJA. Biuro grindims parinkta vinilinė akmenį imituojanti linijos „Amtico Spacia“ grindų danga. Ji ne tik atrodo itin natūraliai, bet ir yra ilgalaikė, lengvai prižiūrima ir itin tinkama viešosioms patalpoms. Norint sukurti jaukesnę aplinką, darbo erdvėse parinkta serijos „Amtico Carpet“ pilkšva kiliminė danga.

ECOPHON. Esant dideliam patalpų aukščiui ir siekiant išspręsti akustikos klausimą, biure montuojamos linijos „Ecophon Focus Ds“ akustinės lubos, dažomos spalva „White Frost“. Šios plokštės išsiskiria A klasės garso sugerties kokybe. Taip pat plokštės gali būti įvairių dydžių, o sujungimo linijos beveik nematomos, todėl itin tinkamos norint sukurti švaraus, estetiško interjero įspūdį.

ELMO LIGHT. Projektuojant biuro apšvietimą, pasirinkta inovatyvi ir universali magnetinė apšvietimo sistema „Magnum“, leidžianti nesunkiai sukurti universalų, bet kartu unikalų biuro apšvietimą. Į magnetinius bėgelius tvirtinamos šviesos diodų (LED) apšvietimo juostos ir kryptiniai LED šviestuvai, kuriais kuriamas bendras ir akcentinis patalpų apšvietimas.

DOMUS LUMINA. Siekiant reguliuoti dienos šviesos kiekį patalpose, pasirinktos medinės žaliuzės. Jos griežtam ir švariam interjerui dėl savo natūralumo suteikia jaukumo ir šilumos.

GAJA DECOR GROUP. Biuro dekorui pasirinktos stabilizuotų samanų sienelės, suteikiančios projektuojamam interjerui natūralumo ir leidžiančios darbuotojui pajusti ryšį su gamta bei jos teikiama ramybe. Atviresnėse erdvėse taip pat parinkti stabilizuoti medžiai, kuriantys šiuolaikišką ir modernų interjerą.

NARBUTAS. Suprojektuotose bendrose darbo erdvėse parinkti reguliuojamo aukščio biuro stalai „One“ leidžia darbuotojui keisti padėtį iš sėdimos į stovimą. Esant itin atviroms darbo vietoms, norint sukurti šiek tiek privatumo ir galimybę susikaupti, pritaikytos akustinės pertvaros „Top 530“.

JUNG VILNIUS. Biuro elektros prietaisams valdyti pasirinkta išmani sistema KNX, leidžianti lengvai valdyti biuro apšvietimą, temperatūrą ir kt. Taip pat pasirinkta „Les Couleurs“ juodos spalvos klasikinių jungiklių serija LS 990, suteikianti bendrai interjero vizijai mažą, tačiau reikšmingą akcentą.

GROHE. WC erdvėje pritaikyti bendrą interjero nuotaiką kuriantys linijos „Essence“ maišytuvai (spalva „Brushed Hard Graphite“). Virtuvės erdvėje parinktas vandens maišytuvas „Grohe Blue Pure“ leidžia darbuotojams mėgautis itin gero skonio vandeniu.

INTERJERO SALA. Sanitarinio mazgo erdvėse parinkti itin aukštos kokybės modernaus dizaino gamintojo „Noken“ produktai. Serijos „Square“ praustuvė ir serijos „Mood“ unitazas prisideda prie vientisos biuro interjero idėjos.

Gerda Jasilionytė

Interjero dizainerė interjerokoncepcijos@gmail.com