„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

„GG interjerai“

Balsai:
56

VIZIJA

„Dizainas X. Rytojus – šiandien“ – dviejų aukštų namas miško apsuptyje. Tai vieta, kur susiduria gamta ir modernus žmogaus gyvenimas. Modernaus namo koncepcija pritaikyta šiuolaikinio žmogaus gyvenimui: didelės erdvės, patogūs interjero sprendimai, išmanus namo valdymas. Išskirtiniai interjero sprendimai ir pažangios technologijos suteikia galimybę be jokių rūpesčių atlikti kasdienius namų ruošos darbus. Mygtuko paspaudimu galima pakeisti namo apšvietimo gamas ar išplauti grindis.

Šalia modernumo ir išmanumo namas dvelkia gamtos ir žalumos kvapais. Gamtos oazės ir žemiško tirštumo spalvos leidžia pamiršti vis besikeičiančią, chaotišką aplinką ir nukelia į melancholišką rimties erdvę.

„Dizaino X“ interjeras – dviejų skirtingų interjero išraiškų simbiozė, suteikianti namui modernumo ir laisvumo pojūtį.

ARTFIKSA. Vonios kambario sienų ir grindų plytelės pasirinktos iš įmonės „Artfiksa“ asortimento. Grindų ir sienų apdailai pasirinkti kolekcijų „Type“, „Ess. Soul“ ir „Soul“ gaminiai. Sienų plytelės keraminės, o grindų danga – akmens masės plytelės „Ess. Soul“.

DIMENSE. Akcentinei svetainės zonos sienai pasirinktas dažomasis dekoras „Dimense Decor“. Jį galima dažyti bet kuria pageidaujama sienų dažų spalva. „Dimense Decor“ išsiskiria tuo, kad turi puikų 3D vaizdo efektą.

GAJA DECOR. Vonios kambario dekoracijos elementui buvo pasirinkti „Gaja Decor“ gaminiai. Gyvai vonios sienos dekoracijai buvo pasirinktos žalios sienos, pagamintos iš stabilizuotų augalų.

GEROS GRINDYS. Visų patalpų grindų dangai pasirinkta vinilo danga iš įmonės „Geros grindys“, išskyrus vonios kambario patalpas. Vinilo danga pasirinkta „Tarkett Starfloor Click Ultimate Ažuolas Bleached Natural“. Tai ilgalaikė grindų danga, kurią galima kloti ant šildomųjų grindų ir nebijoti, kad bus sumažėjęs šilumos atidavimo koeficientas. Kitas puikus šių grindų požymis – minimali priežiūra, elastingo bei atsparaus paviršiaus komfortiškumas, nejautrumas avalynei.

GROHE. Virtuvės vandens maišytuvas „Grohe Blue Pure Minta Starter Kit“ – tai puikus pasirinkimas norintiesiems nuolatos gerti švarų ir skanų vandenį.

JUNG. Namo erdvėms valdyti pasirinkta išmanioji sistema „Jung KNX“. Su šia sistema iš vienos vietos patogiai galima valdyti ir reguliuoti apšvietimo lygį, vėdinimo, saugos sistemas bei įrangą pagal individualius poreikius.

Interjere pasirinkti „LS Zero“ serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai. Visose namo patalpose buvo naudojami balto atspalvio elektros instaliacijos komponentai. Ši elektros instaliacija ypatinga tuo, kad ji įleidžiama ir sudaro idealiai lygią plokštumą kartu su tvirtinimo paviršiumi.

KAMĖ. Vonios kambario baldai panaudoti iš kolekcijos „D-Line“, sukurtos įmonės „Kame“. Šios kolekcijos baldai buvo pasirinkti dėl estetiškų ir tiesių linijų. Baldo stalčiai atidaromi nuo paspaudimo, todėl nereikia naudoti papildomų detalių.

LAUFEN. Vonios kambariui pasirinktas kolekcijos „Cleanet Navia“ pakabinamas unitazas su lėtai nusileidžiančia sėdyne ir dangčiu. Iš kolekcijos „Kartell by Laufen“ pasirinktas praustuvas – dubuo, sieninis medaus korio tipo PCA fiksuoto snapo vandens maišytuvas.

RENVERSA. Užuolaidų audiniai pasirikti iš „Renversos“. Taip pat pasirinkta elektrinė bėgelių sistema, kuri buvo paslėpta suformuotoje gipso nišoje prie lango.

THINK LIGHT. Svetainės kambario apšvietimui pasirinktas „Marset“ kolekcijos „Discoco Pendant“ (Christophe Mathieu, 2008 m.) ir „Copernica“ (Ramirez ir Carrrillo, 2017 m.) ant grindų pastatomas šviestuvas. Virtuvės darbo zonoje, vonios ir miegamojo kambariuose panaudoti gamintojo „Flos“ šviestuvai „IC Lights Suspension 2“.

EQUITONE. Namo eksterjerui panaudotas gaminys „Equitone [natura]“. Tai yra masėje dažyta fasado medžiaga, kurios plokštės unikaliai atskleidžia pluoštinio cemento tekstūrą. Fasado atspalvis pasirinktas iš naujos spalvos „NF164 balta“.

„GG interjerai“

Interjero ir baldų dizainerė GRETA KNIEŽAITĖ; 8 636 96 475; gginterjerai@gmail.com