MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Giedrė Liutkevičiūtė

Balsai:
0

Ekologiškų produktų „AUGA“ biuro interjero idėja. Perteikiant gamtos formas ir švelnų namų dvelksmą, siekiama sukurti jaukų, lengvą, žaismingą interjerą. Interjeras įkvėptas gamtos, kuri pasireiškia baldų formomis, šviestuvais, medžiagomis, dekoro elementais, registratūros stalu. Projektuojamame biure numatytos šios zonos: darbo erdvė, pasitarimų kabinetas, direktoriaus kabinetas, registratūra ir poilsio zona kartu su virtuvėle / produkcijos pristatymo erdve. Poilsio / produkcijos pristatymo zona – tai neformali erdvė, kurioje galima pristatyti produktus, gaminti maistą, diskutuoti. Taip pat poilsio erdvėje suformuotas kalniukas, ant kurio galima pailsėti, dirbti ar tiesiog pasvajoti. Sukurta erdvi darbo zona, šalia pasitarimų kabinetas, atskirtas stiklinėmis stumdomosiomis durimis, kurios sujungia šias dvi erdves. Registratūrai sukurtas išskirtinis stalas, kurio viduje suformuota samanų kalnų kompozicija, o apačioje – veidrodis, kuris atspindi samanas. Šis apverstas kalnų fragmentas pereina į ant sienų šviesos diodų (LED) juostomis suformuotus kalnus. Interjere stengiamasi sukurti kitokį gamtos jausmą, augimą. Kiekvienam darbuotojui pritaikyti darbo stalai, kėdės pagal jų poreikius, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi komfortabiliai ir produktyviai. Taip pat darbuotojai gali dirbti tiek darbo, tiek poilsio zonose, gali laisvai keisti poziciją iš sėdimos į stovimą. Biuras valdomas kompaktišku patalpų valdikliu su ekranu, skirtu apšvietimui, temperatūrai ir žaliuzėms valdyti.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO SALA. Darbuotojų tualetuose parinkti ispanų gamintojo „Noken“ kolekcijos „Arquitect“ (100048291) pastatomi unitazai. Naudoti balti, organinės formos, atitinkantys interjero temą, gamtinių formų. Taip pat tualete naudotas gamintojo „Noken“ serijos „Lounge square“ ant stalviršio pastatomas praustuvas (BLANCO 100170819 | N379000024). Tualeto interjeras įrengtas tamsesnis, o santechnika pasirinkta balta, kad išryškėtų produktų formos.

GROHE. Praustuvų maišytuvas „Essence two-hole basin mixer M-Size“ pasirinktas dėl integruotos funkcijos „EcoJoy“, kuri leidžia nepakenkiant našumui sumažinti vandens suvartojimą iki 50 %.

DOMUS LUMINA. Nuo saulės apsaugančios ritininės užuolaidos „Screen“. Pasirinktas melsvai pilkšvas audinys. Apsaugo nuo saulės atspindžių ant ekranų, pritemdo akinančią saulės šviesą.

INTERJERO LINIJA. Grindų paviršiams darbo, pasitarimų zonose ir vadovo kabinete naudojamos kolekcijos „Amtico Abode“ šiltai pilkšva grindų danga. Pasirinktos medžio imitacijos grindys, siekiant sukurti jaukumą, namų šilumą.

GAJA DECOR GROUP. Interjere naudojamas kupstelių samanų dekoras, atsiskleidžiantis ant sienos darbo zonoje. Samanų kompozicija taip pat sukurta WC zonoje ir registratūros stalo dekorui. Kupstelių samanų sienos suteikia žavesio bei gyvumo, leidžia pasijusti lyg gamtoje.

NARBUTAS. Pasitarimų stalas „Nova Wood“. Stalų sistema pasirinkta, norint sukurti subtilų prabangos jausmą. Uosio lukšto intarpas – tai ne tik akį traukianti detalė, bet ir patogus elektros bei laidų nutiesimo sprendimas susirinkimų erdvėje. „Pedrali“ šviestuvai „Happy Apple“, pakabinti pasitarimų zonoje, kuria žaismingą kompoziciją ir dovanoja lengvą apšvietimą. Kėdė „Fox“ – įdomių formų kėdė pasitarimų zonoje ir registratūros erdvėje. Darbo zonoje pasirinkti elektra reguliuojamo aukščio stalai „Easy“. Norima sukurti ergonomišką ir dinamišką darbo vietą, kurioje darbuotojas galėtų keisti sėdimą darbo padėtį į stovimą ir nepavargtų nuo vienos pozicijos. Siekiama, kad darbuotojas būtų kuo produktyvesnis. Parinktos ir reguliuojamos į aukštį akustinių savybių turinčios pertvaros „Modus“. Taip pat naudojamos darbo kėdės „Eva“, turinčios svyravimo mechanizmą. Jos fiksuoja keturias sėdėjimo padėtis, atlošo svyrio standumas reguliuojamas pagal žmogaus kūno svorį. Kiekvienas darbuotojas skirtingas ir šios kėdės leidžia susireguliuoti viską pagal savo poreikius. Vadovo kabinete pasirinkti stalas ir spintelė „Air Executive“. Šis vadovo stalas išsiskiria masyviu natūralaus medžio lukštu dengtu tvirtu stalviršiu, kuris tarsi kybo ore – ilsisi ant grakščių, plonyčių chromuotų plieno kojelių, kuriančių taurų vaizdą. Lengva kojų konstrukcija turi vieną paslaptį – plonyčiais plieno vamzdeliais išvedžioti interneto ir elektros laidai, todėl vadovo stalas visada išliks tvarkingas. Šie baldai išsiskiria lengvumu ir puikiai dera prie bendros interjero koncepcijos. „Soft line“ fotelis „Baixa“ vadovo kabinetui pasirinktas dėl išraiškingos apvalios formos, kuri taip pat puikiai atkartoja gamtos lengvumą, švarą. Vadovo kėdė – „North Cape“. Kėdės sėdimoji dalis ir nugaros atlošas aptraukti gobelenu. Tiltinis mechanizmas fiksuoja keturias padėtis. Pasirinkta dėl lengvai lenktos formos, išskirtinio dizaino.

ELMO LIGHT. Biuro projekte panaudotos LED šviesos juostos, iš kurių suformuota kalnų imitacija ant sienos registratūroje bei poilsio / produktų pristatymų zonose. WC zonoje naudojamas 28W LED akcentinis šviestuvas „Russo“, montuojamas į bėgelį. Jis skleidžia šiltai baltą šviesą ir kuria paslaptingai jaukų apšvietimą.

JUNG VILNIUS. Naudojamas KNX kompaktiškas patalpų valdiklis F50. Biuras valdomaskompaktišku patalpų valdikliu su ekranu, skirtu apšvietimui, temperatūrai ir žaliuzėms valdyti. Įmontuoti šalia durų jungikliai ir elektros lizdai naudojami iš serijos „LS 990 Les Couleurs® Le Corbusier“, spalvos parinktos: „32033 céruléen clair“, „4320W le jaune vif“ ir „4320C rose vif“. Kiekvienai zonai – skirtingos, kad atspindėtų prekių ženklo „AUGA“ pakuočių spalvas ir puikiai įsilietų į lengvai žaismingą interjerą. Elektros lizdai virtuvėlėje – melsvi.

ECOPHON. Darbo ir pasitarimų zonose pasirinktos akustinės lubų plokštės su paslėpta konstrukcija „Ecophon Combison Uno Ds“. Šios plokštės vienu metu išsprendžia ir garso izoliacijos tarp gretimų patalpų, ir akustikos problemą patalpoje. Pasirinkta spalva balta „Akutex FT White“.

Giedrė Liutkevičiūtė

VTDK