NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

GINTARĖ JARMALAVIČIŪTĖ

Balsai:
1

Vizualinės dalies išpildymas – Audrius Ruželė

Namas X – Kvadratish: išmanus futuristinis namas su patogiais ir taupiais sprendimais komfortiškam gyvenimui. Namas pasirinktas taisyklingos kvadrato formos, ši geometrinė figūra bei tiesios ir aiškios linijos dominuoja ir interjere. Namas projektuotas aukšto energetinio efektyvumo, suprojektuoti langai nukreipti į pietų pusę, todėl daugiausia šilumos ir šviesos paimama iš gamtos. Projektuojant, be estetikos, buvo svarbus ir maksimalus gyvenimo kokybės komfortas, kur kiekviena erdvė ir sprendimai žmogaus gyvenimą daro kuo patogesnį.

ETERNIT. Fasado apdailai pasirinktos plokštės „Equitone Tectiva“ yra estetiškai patrauklios ir džiugina galimybe jas modeliuoti norimo dydžio.

ŠIAULIŲ LIFTAS. Liftas „Lifestyle Home“ suprojektuotas patogioje vietoje, tad tik įėjus pro duris galima kilti į antrą aukštą. Tai patogus sprendimas neįgaliems žmonėms judėti po visas namo erdves.

JUNG. Name įrengta išmaniojo namo valdymo sistema „Jung KNX“. Tokia sistema yra būtina ateities name, nes suteikia galimybę sujungti apšvietimo, šildymo, oro kondicionavimo, daugialypės terpės ir saugos įrangą į centralizuotą valdymo sistemą bei patogiai ją valdyti. Tokios sistemos ypač reikia šiame namo projekte, kai yra dideli vitrininiai langai. Ji padeda valdyti ant langų sumontuotas širmas.

SAMSUNG. Pasirinktas televizorius su kvantinių taškų ekranu „88‘‘ QLED 4K Smart TV Q9F“ tobulai perteikia spalvas.

BALTIJOS BRASTA. Pasirinkta naujiena – „Akrobatės“ dušo kabina su juodos spalvos profiliu. Šios kolekcijos dušo kabinos gali būti įvairių spalvų – toks dizainas pagyvina vonios kambarį ir leidžia spalviškai dušo kabiną jungti su kitais vonios kambario elementais.

GROHE. Vonios kambariui pasirinkti prie kvadratinių formų derantys juodos spalvos maišytuvai „Quadra“. Virtuvėje naudotas juodos spalvos tiesių formų maišytuvas „Essence“.

GEBERIT. Naudoti ploniausi 8 cm WC ir bidė rėmai, taip pat bekontaktis vandens nuleidimo mygtukas „Sigma80“. Jis yra puikaus modernaus dizaino, valdomas pamojus ranka, todėl padeda išvengti nemėgstamų pirštų antspaudų.

MUZIKOS EKSPRESAS. Pirmame namo aukšte pasirinktas projektorius „Sony 4K“ padeda išgauti aukštos kokybės vaizdą.

AUDRINETA. Išmaniems namams pritaikyti ir „Audrinetos“ audiniai. Jie naudojami stumdomoms širmoms ant langų, taip pat miegamojo lovos užtiesalui bei pagalvėlėms.

Vizualizacijos 360 vaizdą galite peržiūrėti čia.

GINTARĖ JARMALAVIČIŪTĖ