MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Glorija Viškelytė

Balsai:
0

Biuro koncepcija kurta alpinizmo kelionių organizavimo įmonei „Mountain sky“. Projektas apima registratūrą, darbo erdves, susitikimų kambarį ir pagalbines darbuotojų patalpas. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti šiuolaikišką darbo erdvę, kuri atspindėtų įmonės veiklos tematiką. Interjere vyrauja kalnų reljefo griežtos formos, uolienos medžiagiškumas, pilki atspalviai. Kad interjeras nebūtų niūrus, naudojami dangaus saulėlydžio atspalviai, kurie praskaidrina biuro nuotaiką.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

DOMUS LUMINA. Kadangi darbo vietų patalpa yra pietų pusėje, į ją patenka daug natūralios dienos šviesos. Esant poreikiui nuo jos pasislėpti, naudotos medinės horizontalios žaliuzės „ISO“.

ELMO LIGHT. Biuro darbo vietose naudojami linijiniai šviestuvai „40W LED“ skleidžia dienos šviesą ir gerai apšviečia paviršių.

GROHE. Virtuvėje naudotas vandenį filtruojantis maišytuvas „Grohe Blue“.

INTERJERO LINIJA. Kiliminės plytelės „Amtico Carpet“ naudotos registratūroje, konferencijų salėje ir darbo vietų patalpoje. Ilgalaikė vinilinė danga su specialiu akustiniu pagrindu „Amtico Signature Acoustic“ – poilsio ir virtuvės patalpoje.

NARBUTAS. Reguliuojamo aukščio biuro stalai „One“ suteikia galimybę pakeisti poziciją iš sėdimos į stovimą. Pakeitus darbo padėtį, pagerėja kraujo apytaka ir pailsi raumenys. Darbo vietas atskiria akustinės pertvaros „My Space“. Pasirinktos darbo kėdės „Diva“ su atlošu iš tinklelio, kuris prisitaiko prie žmogaus nugaros formos ir yra laidus orui. Taip pat konferencijų stalas „Jazz“ su el. lizdais, įmontuotais stalviršyje.

INTERJERO SALA. Tualetuose pasirinkti „Noken“ produkcijos veidrodžiai iš kolekcijos „Smart line“, kurių kraštai poliruoti. Taip pat tualetas „Sanitaryware Lounge 100144293“ ir kolekcijos „Pure line“ praustuvas. Jų kampuotas dizainas pagriežtina interjerą ir pabrėžia jo tematiką.

GAJA DECOR GROUP. Poilsio zonos interjerui pagyvinti naudoti stabilizuoti medžiai. Natūraliu grožiu jie puošia interjerą ne vienus ir ne dvejus metams, be to, jiems nereikia ne tik dienos šviesos, bet ir specialios priežiūros – laistymo, genėjimo ir pan.

JUNG VILNIUS. Biure naudojamas KNX kompaktiškas patalpos valdiklis, kuris leidžia patalpose centralizuotai reguliuoti apšvietimą, temperatūrą ir žaliuzes. Invertuotas ekranas su apšviesta ekrano indikacija aiškiai parodo patalpos, lauko arba užduotąją temperatūrą bei laiką duotuoju metu.

Jei anglies dioksido koncentracija patalpoje per didelė, negalime susikaupti, skauda galvą ir darbingumas sumažėja, todėl panaudotas KNX CO2 jutiklis. Pasiekus nustatytą ribinę reikšmę, jutiklis įjungia lango atidarymo mechanizmą arba oro tiekimo sistemą ir taip užtikrina optimalios kokybės orą patalpoje.

ECOPHON. Biuro patalpų luboms panaudotos puikias akustines savybes turinčios mineralinės vatos plokštės „Ecophon Focus Dg“. Jos lengvai prižiūrimos, nedegios ir gerai sugeria garsą.

Glorija Viškelytė

VTDK