GRETA KNIEŽAITĖ

Balsai:
0

Aprašas

Šis vonios kambarys projektuojamas naujame moderniame vieno aukšto name, įsikūrusiame priemiestyje. Įkvėpimas atėjo žiūrint dokumentinį filmą apie laukinę dykumos gamtą. Vonios interjerui naudoti ramūs rusvi atspalviai, tad būnant tokioje vonioje galima tikrai atsipalaiduoti stebint vaizdus pro didelį langą. Vonia įrengta taip, kad ją galėtų naudotis visi, net ir žmonės, turintys negalią. Kadangi vonios patalpa yra erdvi, joje labai patogu.

Apdailos parinkimas

Apdaila pasirinkta iš „Vaineta ir partneriai“ tiekėjų gaminių. Grindų plytelės – „Advance Brillo“ (60 x 60 cm) iš „Saloni Cerámica“. Šiomis plytelėmis grindys atskiriamos nuo sienų, be to, šviesios grindys pabrėžia baltų įrenginių ir vonios kambario vientisumą. Visų sienų apačiai naudotos tamsesnės plytelės, kad kambarys neatrodytų nuobodus. Tai plytelės „Verona 10 Negro“ (10 x 20 cm) iš gamintojo „Mainzu Cerámica“. Viršutinė sienų dalis – tokios pačios plytelės kaip ir apačioje tik šviesios – „Verona 10 Gris“ iš „Mainzu Cerámica“.

Įrangos parinkimas

Vonia – iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „My Nature“. Ši vonia pasirinkta dėl formos ir jai naudotų dviejų medžiagų. Praustuvas, unitazas ir bidė taip pat iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Aveo New Generation“. Prie unitazo įmontuota funkcionali vandens nuleidimo plokštelė „TECEsquare“ iš „Tece Baltikum“.

GRETA KNIEŽAITĖ